J Afscheid A.H. Huizenga V 25 jaar C. Kok Zoeterwoude Collega's en vrienden namen 8 april op feestelijke wijze afscheid van de heer A.H. Huizenga, alge meen medewerker CTD-coör- dinatie. Harry Huizenga staat bekend als grondlegger van 'Harry's bar' in Zoeterwoude. Vandaar dat veel sprekers deze plek noemden. In Har ry's bar worden veel nieuwe vindingen getest. De Buckler- tapinstallatie is daarvan een recent voorbeeld. Ook de goe de eigenschappen van collega Harry werden niet vergeten: zijn warmte, vriendschap, vak manschap, grote talenkennis en de gave om zich snel ergens thuis te voelen. De heer Van In- gen gaf de scheidende collega een fotodagboek van één van de vele buitenlandse reizen. De heer Schütt nam Harry's hob by's zeilen, schaatsen en kunst onder de loep en gaf hem enke le daarbij behorende cadeaus. Ook kreeg Harry een houten schild met een naamplaatje, dat hij echter meteen weer moest inleveren. Het wordt als herin nering aangebracht op de deur van Harry's bar. 29 Amsterdam Op 1 maart 1992 was het 25 jaar geleden dat de heer C. Kok in dienst trad bij Heineken. Reden voor een gezellige receptie. Deze werd 6 maart in de Ontvangstruimte van de Reclame Service Dienst gehouden. Stanley Kok werkt sinds 1 november 1990 bij Evenementenuitvoering. De grote belangstelling voor zijn jubileumreceptie bevestig de opnieuw de sympathie voor collega Kok. De heer Harmsen sprak namens de collega's uit de Amsterdamse brouwerij-pe riode. Daarbij waren karakter en respect de kernwoorden van zijn betoog. De huidige colle ga's van de heer Kok brachten zijn verschillende hobby's in beeld. Daarna was het nog gezellig druk. Zoeterwoude Voor HE 1 Elementaire Informatica: Mw. E. Gelderblom (Techn. Dienst Algemeen) Voor het diploma Boekhouden: E. de Haas (Verpakken) Voor het diploma EVO Heftruck chauffeur: M.M.D. Pool (Opslag en Intern Transport) Voor het diploma Magazijnmanage- ment: M. Berghout, B. Schroef (bei den Opslag en Intern Transport) Voor het diploma Middle Manage ment A.A.G. Groen (Ond. Prod. In stallaties) Geslaagd voor de Al-biercursus: W.J.A. van Singen, C.A. van Sluys, C.J.A. van Dorst, R. Marijnen, M.W.B. Timmerman, S. Timmer mans, H. Tromp, Ph. de Wulf, M.N. van Hoeve, G.P. Noorlander, C.A.H. Verkerk, M. Verschuren, M.J.J.A. Adegeest, N.G. van Cor- stanje, M.V. Tromer, M.H. in 't Veen, B.W.G. Winters, H. Eising, Th.P. Klarholz, J.M.L. Louwers, E.E. Noorlander, J.M.F. van de Hogen, W.L. Stofmeel, S.P.J. Strilcwerda, Th. Wijsman, I.D. George, M. Basse- luer, H. van Eerten, R. Witvliet Rotterdam Voor Oper. Management IB: E.C.M. Löb-Ozephius (ETA Rotterdam) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) P.f. van Heugten (EFI Task Force) H. Otgaar (Verpakken Z'Woude) E.H.N. Verheijen (South Pacific Breweries Ltd.) H.W. Bonarius (Opslag en Intern Transport) Mw. D.de Jonge van Zwijnsbergen (Reclame en Promotions) Mw. C. Nieveen (Corporate Finan ce A 'dam) G.C. Lange (Magazijn en Expeditie Dordrecht) W.J.B. Dieryck (Budgett. Z'Wou) N. van Dijk (Admin. Z'Wou) G.P. de Waal (Produktie Z'Wou) L. Pelders (Process Contol Z'Wou) J. van Essen (Montagespec. Z'wou) T. Lanters (expeditie Arnhem) C. Coraij (Brabant) A. Kappen (Kelderbiertransport) A. Meyer (Int. dienst A/Hel)

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29