Isostar ook in 33 cl-blik Zomerse blikkoffer Heineken Nieuw kantoorpand export-medewerkers Bunnik Isostar is nu ook ver krijgbaar in 33 cl-blikjes. Gedu rende de rest van het Olym pische jaar 1992 worden die verkocht voor dezelfde prijs als die van het 25 cl-blikje Isostar. Met de actie '30% gratis in houd' wil Vrumona de vraag van sportend Nederland naar dit light produkt extra be antwoorden. De actie zal veelvuldig via de radio worden gepromoot. Isostar is met een marktaandeel van 55% de po pulairste sportdrank van Ne derland. Den Bosch/Zoeterwoude In De blikkoffers kunnen in de mei start de uitlevering van 33 winkel worden gepresenteerd cl blikjes Heineken bier in blik- in bijpassende kartonnen dis koffers met een speciaal voor play-schilden of in kant-en-kla- de zomermaanden ontworpen re display-pallets. Hierdoor opdruk. Het thema van het ont- wordt het voor de consument werp is verkoeling. "Het is echt nóg moeilijker er voorbij te lo- een zomerverpakking. Door pen zonder ze te hebben opge- deze opvallende presentatie merkt, krijgt het produkt extra aan dacht. Als je er naar kijkt, krijg De produktie van de zomerse je er dorst van", aldus Heineken Heineken-verpakking is on- product-manager Janco Duve- langs van start gegaan in kot. Zoeterwoude. De speciale 12- packs zullen ook in Den Bosch tot en met september aanstaan- worden gemaakt. De zomer- de. Daarna komt de stan- blikkoffer wordt uitgeleverd daardversie weer op de markt. Amsterdam Medewerkers Het nieuwe pand zal eerst wor- van de afdeling Export in het den opgeknapt. Ook wordt hier kantoor aan de Mauritskade in het local area-netwerk aange- Amsterdam gaan verhuizen. sloten, waardoor ondermeer Ze worden in september onder- electronic mail mogelijk gebracht in een pand aan de wordt. Verder zullen de ko- Weteringschans, haaks op het mende tijd, in navolging van de hoofdkantoor van Heineken andere Heinelten-panden, de N.V. (A/Wet). nodige veiligheidsmaatregels worden getroffen. De export-medewerkers waren te ver verwijderd van hun ove rige collega's op het hoofd kantoor op A/Wet om goed te kunnen overleggen. Ook werd het pand te groot (4000 m^j voor het aantal medewerkers Het nieuwe pand aan de dat daar nog huisde. Weteringschans

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 24