dig' Overleden In Memoriam C.M. Betcke Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw, iedereen hartelijk dan ken voor de cadeau's, bloemen en gelukwensen die wij mochten ont vangen. En een speciaal woord van dank aan de directie, chef en colle ga's voor het mooie en praktische cadeau. Door jullie aanwezigheid is mijn jubileumreceptie uitgegroeid tot een waar feest. H. C. Muitjens De afscheidsreceptie was grandioos. Daarom langs deze weg, mede na mens mijn vrouw en kinderen, dank aan de directie, chef, collega's en belangstellenden. Ook wil ik de O.R. en de F.N.V.-bedrijfsleden- groep Den Bosch bedanken voor de prettige samenwerking. Leo van Grunderbeek Langs deze weg wil ik de directie van Heineken bedanken voor het drankenpakket en de bloemkorf die mijn vrouw en ik ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk ontvin gen. A.W. Schmidt Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie van Heineken, Personeelszaken, chefs, collega's en medewerkers danken voor de onvergetelijke dag. Het was geweldig. A.M. van Spijk Dank aan allen die mij een onver getelijke dag hebben bezorgd. Speci aal wil ik Col. XI ploeg B bedanken voor het horloge en de prachtige bloemenmand. L. v.d. Mierden Voor de vele blijken van belangstel ling tijdens mijn afscheid wil ik de directie Heineken en alle collega's bedanken. Het is voor ons een on vergetelijke dag geworden. A.J.M. Blom Voor de onvergetelijke dag bij ons afscheid danken wij directie, kader en collega's van harte. Mede na mens onze vrouwen, A.v.d. Akker, A. de Vrieze en A. van Manen Dank voor de onvergetelijke af- scheidsdag, cadeaus en bloemen. Ook alle collega's bedankt voor de gezellige jaren die ik in hun midden heb mogen vertoeven. H.R. Peeters Hartelijk dank voor de goede wensen, leuke toespraken, bloemen en cadeaus op mijn afscheidsre ceptie. Het was in een woord gewel- A. van Benkom Hierbij willen wij het hele ont vangstcomité bedanken voor de prachtige dag die mijn vrouw en ik op 24 januari hebben beleefd. Het was een dag om nooit te vergeten. A.H. v.d. Griendt Dank voor de geweldige afscheids- dag: de bloemen, toespraak en ca deaus. Ook de collega's waarmee ik jaren samenwerkte bedankt. Karei Geerts Hierbij wil ik mijn dank uitspreken voor de bloemen, cadeaus en de zeer grote belangstelling die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen J. Dekkers Dank voor de geweldige receptie. Wetende dat 20 jaar trouwe dienst bij de firma ten zeerste werd gewaardeerd, doet deugd aan de kant van de werknemer. F. Brosens Hartelijk dank voor de warme be langstelling betoond bij het overlij den van mijn lieve man en onze lieve zoon. Het heeft ons gesteund in onze grote verslagenheid en ver driet. Mw. W. Brand-Yeustes en familie Allen die eraan hebben meegewerkt mijn afscheid tot een onvergetelijk gebeuren te maken, wil ik hierbij hartelijk bedanken. C. Schreuder Dank voor het drankenpakket en de mooie bloemen, ontvangen ter gele genheid van ons 40-jarig huwelijk. f.D. W. Eerbeek en vrouw Hartelijk dank voor de goede wensen die mij bereikten ten gele genheid van mijn 371 li-jarig jubi leum op 29 februari. Ondanks mijn voorkeur voor een "alternatieve" ju bileumviering, heeft dit alles mij bijzonder goed gedaan. Ik heb geen ogenblik spijt van mijn loopbaan bij Heineken, tot nu toe. Nogmaals heel erg bedankt. Marleen Schönberger Op 7 maart is de heer H.H. Quic ken (69) overleden. De heer Quic ken trad op 1 januari 1953 in dienst en ging op 1 september 1987 met pensioen. Op 7 april is de heer W. Houthuys (75) overleden. Hij is op 5 mei 1958 in dienst getreden en was sedert 1 maart 1982 met pensioen. De heer A.J. Voet (79) is op 10 maart overleden. Hij is op 15 november 1954 in dienst getreden. Op 1 april 1977 is hij met pensioen gegaan. De heer J. Grimyser (76) is op 4 april overleden. Hij trad op 18 maart 1953 in dienst bij Amstel en ging op 1 maart 1981 met pensioen. Op 4 april is de heer H.W. Scott (76) overleden. Op 1 augustus 1980 ging hij na 23 dienstjaren met pensioen. De heer P.C. Schortemeyer (71) is op 26 maart overleden. Hij trad op 29 april 1949 in dienst en ging op 1 maart 1986 met pensioen. Op 22 maart is de heer A.F. van Riet (82) overleden. De heer van Riet trad op 1 juli in dienst en ging op 1 januari 1979 met pensioen. Zoeterwoude Wij ontvingen het bericht dat geheel onverwacht op de leeftijd van 29 jaar de heer C.M. Betcke van ons is heengegaan. Rien Betcke trad 1 februari 1985 in dienst van Heineken als bedieningsman van de afdeling Verpakken in Zoeterwoude. Gezien zijn goede werkprestaties en inzet werd hij al na een jaar benoemd als bedie ningsvakman. Rien Betcke was all round inzetbaar op alle machines. Hij werd door zijn collega's gezien als een fijne vent die niet op de voorgrond trad, maar altijd be hulpzaam was om zijn collega's van dienst te zijn. Een paar jaar geleden brak er voor Rien een moeilijke periode aan. In zijn privé-leven kreeg hij met een aantal tegenslagen te kampen. Na een langdurige periode van ziekte was Rien een paar weken geleden weer voor halve dagen aan het werk gegaan. Aanvankelijk leek het dat hij aan de beterende hand was. He laas heeft het niet zo mogen zijn. Wij wensen de ouders van Rien Betcke en zijn zoontje veel sterkte om dit verlies te kunnen dragen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23