Huwelijken Geboorten Buitenland' Dankbetuigingen Zoeterwoude B.M.D. Jonk (Beheer Onroerend Goed) met Mw. J.Y. Smit (PZ Amsterdam) Mw. E. van Pelt (Brouwen) met A.J.L. Puthaar Horecagebieden Mw. K. Huizinga (admin. Breda) met C. van Kessel Amsterdam Ph. de Wulf (Corp. Marketing Research) met Mw. I.V. Fimmers Mw. M.J.C. Lazaroms (Coördinatie Asia/Pacific) met A.J. Roldaan (HTS) In Vers van 't Vat van maart 1992 stond abusievelijk vermeld dat J.A. van Hoogdalem (RSD) in het huwe lijk was getreden met Mw. A.M. de Graaf. Dit moet zijn: mw. J.P.M. de Voogd. Zoeterwoude Derk M.; z.v. F.E. Eusman (P C Horeca) Wim T., z.v. Th. Lek (Prod. Man. Buckler) Auke M., z.v. B.J. Douma (Admi nistratie Bier) Allesandro A., z.v. F.A. Francisco (F.S.Z) Erwin C.; z.v. Mw. F. Fabrie-Van Wijk (Gebruikersondersteuning) Jason T., z.v. Fi.F. Orasji (Postkamer) Laurine C., d.v. P. Waterreus (Publ. Affairs/Marktond.) Sverre A., z.v. G.J. Loggers (Packa ging Techn.) Sven; z.v. W. Rozendal (Reg. ver koop N-Ned.) Melissa M.; d.v. W. Haagsma (Ver pakken) Nienlce, d.v. J.M. Kruyt (Verpakken) Hannah E., d.v. J.P. Slegtenhorst (Bewaking) Bunnik Mitchell S.; z.v. Mw. M. van Laar- Posno (Admin.) Christina M., d.v. J.E. Veenman (Marketing) Lieke, d.v. P. Hogervorst (Verpak ken) Horecagebieden Xander, z.v. Mw. J.C. Bras-Zwang (Dordrecht) Jannes F., z.v. F. Niezink (Rijssen) Jolijn M., d.v. A. Vermeij (Tap Service Randstad) Rogier G., z.v. W. Th. Pelgrim (Noord-Oost) Jeroen M., z.v. H. Werkman (Hoofddorp) Sjef J., z.v. Mw. A.J.F. van de Werf (Den Bosch) Paul F.; z.v. Mw. C. van Lieshout (Horst) Marleen C.; d.v. H. Maas (Den Bosch) Babette C., d.v. A. Jonker (Proseco) Buitenland Morgane R., d.v. A. Manfredini (Kongo) Stephanie, d.v. B.D.J. van Rompu (Reunion) Jack R., z.v. M.C. van Duuren (Argentinië) Spanje De heer J.W. Groot is per 6 april 1992 gedetacheerd bij S.A. El Aguila te Madrid in de functie van Quality Controller. Italië/Brazilië Per 21 april 1992 wordt de heer J.P.M. de Deijn uitgezonden naar Dreher te Milaan in de functie van Central Production Manager. Hier voor was hij werkzaam als Techni cal Adviser bij Heineken do Brasil Comercial in Rio de Janeiro. Hongarije De heer A.B. Rutgers is per 1 januari 1992 uitgezonden als Brewery Adviser naar Komaromi Sörgyar te Kómarom. Bahamas De heer A.A. Droop keerde 27 maart terug van zijn detachering bij Commonwealth Brewery Ltd. Hij was werkzaam als Consultant Plan ned Maintenance Engineering. China De heer W. de Vries is per 8 april uitgezonden als Chief Engineer bij Shanghai Mila Brewery. Trinidad De heer C.P. Westra is per 7 maart uitgezonden naar Carib brouwerij van C.D.C. in Port of Spain als Technical Manager. Hong Kong De heer E.E.M. Nelissen is per 1 april 1992 uitgezonden als Area Ex port Manager bij Heineken Hong Kong Ltd. in Hong Kong. Rwanda De heer K. Klute is per 20 maart 1992 uitgezonden als Chef de Servi ce Technique naar Bralirwa S.A. te Gisenyi, Rwanda. De heer K. de Vries is op 4 april 1992 vertrokken uit Gisenyi, alwaar hij in de functie van Coordinateur Service Technique a.i. gedetacheerd was bij Bralirwa S.A. Bij deze wil ilc, ook namens mijn vrouw en kinderen, hartelijk dank zeggen voor de mooie bloemen en het geweldige afscheidsfeest op 17 januari. A. Luites Langs deze weg wil ik namens mijn vrouw en kinderen de directie be danken voor het bloemstuk en dran kenpakket dat wij mochten ontvan gen voor ons 40-jarige huwelijk. Tevens willen we de heer Kregel be danken. P. en W. Hoogendoorn Iedereen die gezorgd heeft dat 17 ja nuari een onvergetelijke dag is geworden, wil ik hierbij bedanken. Ik denk met plezier aan deze dag te rug, evenals mijn 37 dienstjaren bij Heineken. C.F. Moors Bij deze wil ilc iedereen bedanken die eraan meegewerkt heeft om mijn afscheid bij Heineken op een grandioze manier te laten verlopen. Tevens dank voor de vele, vele attenties. Jan de Jong Hierbij willen mijn vrouw en ilc de directie, collega's, leveranciers en bekenden danken voor de onver getelijke dag naar aanleiding van mijn afscheid bij de brouwerij. T. Nootenboom

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22