10-jarig bestaan tafeltennisvereniging Lagertanks voor Brand Winst zaalvoetbalteam Den Bosch De Bossche Ta feltennisvereniging (TTV) bestaat deze maand tien jaar. Om dit te vieren hielden de le den 11 april een recre- antentoernooi. Dit werd ge houden in het Heineken Ont spanningscentrum in Den Bosch. Zaterdag 25 april werd het tienjarig bestaan nog eens extra gevierd met een feestelij ke receptie voor de leden. Wijlre De Brand Brouwerij in Wijlre kreeg er 23 maart drie la gertanks bij. De drie hebben een netto capaciteit van 3.400 hectoliter per stuk. Brand heeft nu 24 lagertanks met die in houd. De totale produktiecapa- citeit op jaarbasis komt daar mee op 730.000 hectoliter. De verdere capaciteitsver groting bij Brand is nodig vanwege de langzaam maar ze ker groeiende afzet, die hoofdzakelijk op de thuisver- bruikmarkt (winkels etc.) plaatsheeft. Daarnaast neemt ook het export-volume toe. Dit komt vooral door de succesvol le introductie van Brand bier op de Griekse markt. De 20 ton wegende tanks weiden met behulp van twee hoogwerkers op hun plaats gebracht Hoofddorp Met groot en thousiasme werd zaterdag 11 april in de Fanny Blankers- Koenhal in Hoofddorp een zaalvoetbaltoernooi gespeeld. Acht verschillende bedrijven- teams, waaronder één van Hei neken, deden aan deze com petitie mee. Het Heineken-bedrijventeam, dat in Buckler-shirts speelde, werd de uiteindelijke winnaar. Het team was zowel in de eigen poule als in de finale de sterkste en mocht daarom de beker en wisselbeker mee naar huis ne men. Bakkerij Bölte uit Hoofd dorp eindigde op een eervolle tweede plaats. S

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 15