Met Buckler naar Olympische Spelen Eind april begint de consumentenactie Buckler Sportief '92. Vijf maanden lang biedt Buckler de consument een groot aantal prijzen en voordeelaanbiedingen aan. Ook voor Vers van 't Vat-lezers is er een speciale prijs: een weekeinde naar de Olympische Spelen in Barcelona. Cheques Win een weekeinde BUCKLER SPORTIEF '92 CHEQUE WIN EEN WEEKEINDE NAAR DE OLYMPISCHE SPELEN Prijswinnaars overnachten op de Olympic Star 1992 is een jaar vol sportieve hoogtepunten, zoals het EK- voetbal (10-26 juni), Wimble don (22 juni-5 juli) de Tour de France (4-26 juli) en de Olym pische Spelen (25 juli-9 augus tus). "Voor Buckler alle reden om dit sportjaar extra waar devol te maken, want Buckler en sport gaan uitstekend sa men", legt product-manager Jo ris Craandijk uit. "Dat hebben we al duidelijk gemaakt met de Buckler-wielerploeg. Door de nu ingezette langlopende pro motie willen we nog meer consumenten laten zien dat Buckler heel goed past bij sportief bezig zijn. Een alco holvrij biertje kun je goed voor en na het sporten drinken." "Voor de actie Buckler Sportief '92 richten we ons vooral op de consument die sportief is of geïnteresseerd is in sport. Daarvoor hebben we een speci aal cheque-boekje laten maken dat gratis bij een krat Buckler, een sixpack, flesjes of blikjes Buckler wordt meegegeven. Daarin zitten tien cheques, waarmee de consument onder meer een gratis sportwijzer kan aanvragen. Die geeft met name informatie over de komende sportevenementen. Verder kan de consument met de cheques korting krijgen op sportbladen, sportieve activiteiten en een sportief Grand Dorado-arrange ment. Daarnaast worden in diverse winkels speciale Buck- ler-acties gehouden tijdens de komende evenementen. Ook daar zijn diverse prijzen mee te winnen, van frisbees en fietsen, tot en met een sportieve va kantie naar keuze." Voor Vers van 't Vat-lezers heeft Buckler iets speciaals. Zij maken kans op een geheel verzorgd weekeinde voor twee personen naar de Olympische Spelen in Barcelona. Het gaat om het weekeinde van 7 tot en met 9 augustus 1992. De reis houdt ondermeer een over nachting met ontbijt en diner op de klipper de 'Olympic Star'. Die wordt vlakbij het Heine- ken Pers- en Ontmoetingscen trum (zie ook pagina 19) afge meerd in de oude jachthaven van Barcelona. Lokaal vervoer en een entreebewijs voor twee evenementen per dag van de Olympische Spelen zijn bij de te winnen prijs inbegrepen. RV Wat moet u doen? Geef antwoord op de volgende vraag: Welke medaille won Stephan van den Berg in 1984 tijdens de Olympische Spelen in Los An geles met windsurfen? Vul de onderstaande cheque in en stuur die samen met zes Buckler-doppen naar de Re dactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne postverzen ding naar kamer 2.339. Kaarten zonder persoonsnummer en de gevraagde kroonkurken doen niet mee aan de verloting. De inzending moet vrijdag 19 juni bij ons binnen zijn. Gerrit Stolk, directeur Commercie Heineken Nederland trekt kort daarna uit de goede inzendin gen de winnaar. Voor vijftig an dere goede inzendingen is er een troostprijs: een exclusieve sportieve Buckler-badhand- doek. Winnaars krijgen auto matisch bericht. Over de uit slag kan niet worden gecor respondeerd. Vraag: Welke medaille won Stephan van den Berg in 1984 tijdens de Olympische Spelen in Los Angeles op het onderdeel windsurfen? a) goud b) zilver c) brons omcirkel het juiste antwoord) (Z.O.Z.)

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 13