Agenda Amstel Karaoke Show Zeilschoener krijet opknapbeurt Videoband Night of the Proms Zoeterwoude In de kleine in- steekhaven van Heineken aan de Hoge Rijndijk in Zoeter woude, ligt sinds kort een hou ten tweemastschoener voor an ker. Het schip draagt de naam 'Elsa'. Eigenaar is de Stichting Zoeterwoudse Zeilschoener. Deze mag de boot restaureren in de Heineken-haven, die onze brouwerij momenteel niet zelf nodig heeft. De restauratie ge beurt via een leerlingproject. In een van de komende nummers van Vers van 't Vat leest u meer over de 'Elsa'. De Elsa gezien vanaf de W Oude Rijn. Op de achtergrond de Heineken brouwerij. De auto links op de foto rijdt op de Hoge Rijndijk De eerste Heineken Night of the Proms was een groot suc ces. Wilt u de prima sfeer nog eens proeven? Dat kan wan neer u de videoregistratie van dit evenement in huis haalt. Steve Harley tijdens de Heineken Night of the Proms Voor de kostprijs van 21 gulden krijgt u 120 minuten kijk- en luisterplezier op VHS. Interesse? Bestel de videoband dan door een briefje te sturen naar Redactie Vers van 't vat, Postbus 530, 2380 BD, Zoeter woude. S.v.p een betaalcheque bijvoegen. In de maanden maart en april is de Amstel Karaoke Show te zien in: 27 maart: Café Het Hoekje in Finsterwolde (Groningen) 28 maart: De Toerist in Spaarndam 29 maart: Chivaz in Roosendaal 2 april: Rail Road in Ede 5 april: Prinsenhof in Lunteren 7 april: De Boog in Lelystad 11 april: Café De Verzamelaar in Nieuwveen 12 april: De Hessenkar in Achterveld 17 april: Café Cash in Amstelhoek 18 april: Café De Praam in Aalsmeer 20 april: Stegeman in Laren (Gelderland) 23 april: Anno 1890 in Amsterdam 25 april: Café De Gooyer in Amersfoort

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31