Huwelijken Geboorten Nagekomen personeelsinformatie Buitenland Zoeterwoude MJ. van Gemert (Verpakken) met mw. J. Kroese Zoeterwoude Sharron, d.v. C.N.M. Heijmans (Verpakken) Wouter C., z.v. A. Rotmensen (Kwal.dienst Verpakken) Koen B., z.v. B.R. Meijboom (Distri butieontwikkeling Co.) Lars-Jaf, z.v. Mw. M.W.A. Jonas (Planning en Control Marketing) Julius R.; z.v. Mw. V.J. Boenk (Re clame en Promotions) Michiel z.v. H.A. van Ballegooien (Transport Opslag en Beheer) Erik, z.v. Mw. A.M.C. van Bilde- beek (Bedr. Geneeskundige Dienst) Diarme G., d.v. P.J. Barnhoorn (Pl. Administratie) Robbert P., z.v. J.D. Oortman Ger- lings (Packaging Equipment) Horecagebieden Puck, d.v. P.P. de Ridder (Horecage- bied Noord-Holland) Rosanne, d.v. J.W.H. Hendrikx (Ad ministratie Rotterdam) Kenneth S., z.v. Mw. C. Pattinama (ETA Rotterdam) Bunnik Lotte E.; d.v. Mw. O.M.J. van Hijfte (Reclame en Promotions) Kevin, z.v. L.G.B.J. ten Koppel (Be waking) Buitenland Sven Peter, z.v. M. Tettelaar en mw. N. van Dongen Matthijs, z.v. N.A. Vervelde Huwelijken J.A. van Hoogdalem (R.S.D.) met mw. A.M. de Graai Mw. Y.H. Mense (Centr. Expeditie Z/Woude) met P. Zevenbergen Mw. B.C. v.d. Kroef (Pl. Adminis tratie Z/Woude) met L.A. de Does Mw. A. Zonderop (Administratie) met J.J. Dickhoff Mw. D.A. Loupatty (Arbeidszaken) met J.T. Tupamahu Mw. A. v.d. Berg (Centr. Sal. Adm.) met H.E. Stoffers Mw. T. Kleene (Techn. Training Ge neral) met E. Buitenwerf Mw. B.E. Jansen (Ext. Transport Z/Woude)met R.J. Deys C. Vakkers (Adm.Gelderland/Over ijssel) met Mw. A.C.J. den Hertog L. Versteeg (Dr.handel Den Bosch) met Mw. L.R. Wattel C.J.H.G. van Lieshout (Dr.handel Horst) met Mw. T.A. Schaper G.M.C.D. Goossens (Nuth) met Mw. P.A. de Boer R.G.M. Clerkx (Verk.binnendienst Brabant) met Mw. J.M.A. van Nim- wegen Geboorten Judith M., d.v. Mw. M. Nijhof (Pers.dienst H/Bosch) Stephanie S., d.v. Mw. M.J.G.D. van de Wielen (Ext. Transport H/Bosch) Peter M., z.v. J.P. Kmit (C.K.D. Ver pakken) Maxime A., d.v. C. Seltenrijch (In formatiemanagement) Koen J., z.v. W.J. Klever (F.S.Z.) Jesse, z.v. F.A. Tabbeling (Bouwad- viesbureau) Roy P., z.v. Mw. S.W.A. Kempen (Kantine/Pantries) Mitchell I., z.v. Mw. M.C. Goddijn (Kantine/Pantries) Manuela A., d.v. Mw. M.C. Goddijn (Kan tine/Pan tries) Dounia, d.v. A. Bibarhi (Onderhoud kantoor Z/Woude) Tijn Jan, z.v. Mw. A.R.J.M. Tonies (Raw Materials) Jeroen, z.v. H. de Sitter (Reg. Quali ty Assurance) Hannah E., d.v. Mw. F. Kal (Techn. Documentation Centre Emily E., d.v. N.J.C. Companus (Verk. Binnendienst) Sanne, d.v. A.H. Sessink (Horeca Tap Service) Lieke J., d.v. H. Gerrits (Horeca Tap Service) Ronnie, z.v. Mw. G. Ploeg (Admini stratie Groningen) Erwin, z.v. E. Bosma Kelly, d.v. P.C. Abbenhuis (Dr.han del Breda) Cub P., z.v. A.B.V.M. Michiels (Dr.handel Den Bosch) Rik N., z.v. M.J.W.H. Lardenoye (Dr.handel Nuth) Rectificatie: In Vers van 't Vat van febmari 1992 stond abusievelijk ver meld dat de heer C.A. Candeias uit dienst zou zijn getreden. Dit is niet het geval. Ierland/Hongarije De heer H.P. Bart de Jonge is eind februari teruggekeerd uit Cork. Hij was daar werkzaam als Marketing/ Sales Manager. Per 1 maart is hij uitgezonden naar Komaromi Sör- gyar Rt. te Kómarom, Hongarije in de functie van Deputy General Ma nager. Burundi/Hongarije De heer L. van der Male is terugge keerd uit Burundi. Hij is vervolgens voor korte tijd vertrokken naar Komaromi Sörgyar Rt. te Kómarom in de functie van Installation Ma nager. Zaïre De heer M.W.H.M. Goumans is in febmari definitief uit Kinshasa naar Nederland teruggekeerd. Griekenland De heer Rademaker is gedetacheerd bij Athenian Brewery S.A. te Patras in de functie van Consultant Plan ned Maintenance. Nieuw Zeeland De heer M.J.F. Derlcs is terugge keerd uit Nieuw Zeeland. Hij was daar werkzaam bij de Dominion Breweries Ltd. te Auckland. Vietnam De heer W.P.M. Goozen is gedeta cheerd als Mechanical Engineer a.i. bij de Vietnam Brewery Ltd. Maleisië De heer A.L.M. van Rijn is voor 6 maanden gedetacheerd bij Guiness Anchor Berhad te Petaling Jaya in de functie van Utility Engineer a.i./ Consultant Planned Maintenance. China De heer A.J. Braclce is teruggekeerd van zijn detachering bij Shanghai Mila Brew. Co. Ltd. Singapore De heer A.J. Roldaan is voor 9 maanden gedetacheerd bij Asia Pa cific Breweries Pte.Ltd. in de functie van Specialist Software H.T.S.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22