Win kaartjes voor concert Hessel Reuze cocktail Pepsi sponsort Jackson opnieuw Voor de een is hij een feno meen. Voor de ander een grote onbekende. We hebben het over Hessel van de Kooy. Deze zanger/café-eigenaar van Ter schelling is hard op weg Sil de Strandjutter naar de kroon te steken wat betreft de titel 'Be kendste eilander van Neder land'. Hessel treedt jaarlijks zo'n 250 keer op in zijn eigen café, 'De Groene Weide', in het plaatsje Hoorn op Terschelling. Eén keer per jaar gaat hij naar de vas te wal om op te treden. De vele vakantiegangers die in het toe ristisch seizoen van Hessel hadden genoten, kwamen een jaar geleden massaal naar Ahoy' in Rotterdam. Het sport paleis was compleet uitver kocht. Op 27 en 28 maart aan staande concerteert Hessel, gesponsord door Amstel, in het Thialf-stadion in Heerenveen. Ook die concerten zijn al uit verkocht. Kaartjes Bent u fan van Hessel, maar heeft u geen kaartje kunnen be machtigen? Doe dan mee aan onze prijsvraag. Vers van 't Vat heeft twintig kaartjes te verde len. Tien Heineken-personeels- leden kunnen daarmee -elk met één introducé- naar Hessel! Wat u moet doen is het volgende: Neem een briefkaart of velletje papier en zet daarop: Naam, (intern) adres en perso- neelsnummer en een antwoord op de volgende vraag: Met welk nummer scoorde Hessel in 1990 een Top 40-hit a)Living on an island b)Brother Sagittarius c)My name is Hessel Stuur uw oplossing naar: Redactie Vers van 't Vat Postbus 530 2380 BD ZOETERWOUDE (of via de interne post naar: kamer 2.339 Z'Wou) Tien goede inzendingen kun nen we belonen met concert kaartjes. Verder kunnen we 20 cd's van Hessel als troostprijs weggeven. heeft voor een sponsor- Bunnik Pepsi de derde keer overeenkomst gesloten met Michael Jackson. De popster start de komende zomer een wereldtournee. Deze gaat van start in Europa. Jackson heeft nog niet bekendgemaakt in welk land hij zijn eerste concert zal geven. Wel staat vast dat hij Nederland zal aandoen. De Kuip is volgens een woord voerder van Pepsi Cola In ternational de meest waar schijnlijke locatie voor dat Michael Jackson-concert. Zoetermeer De studiever eniging Sirius heeft eind januari een record-cocktail gemaakt. Volgens een nieuw recept werd een 'drankje' gemixt van maar liefst 500 liter. Het is daarmee de grootste ooit in de Benelux gemaakt. De nieuwe cocktail, 'Sirius' genaamd, is een mix van twee delen Bols Apricot Brandy, één deel Bols Red Orange, een half deel Bols Sil ver Top Dry Gin en drie delen Royal Club Jus d'Orange Fruits de Pays. Het glas op de foto is speciaal voor de record poging ontworpen en vervaar digd.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 31