Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden (na een dienstverband van drie of meer jaar) Zoeterwoude P.M. Broersen (Marketing Manage ment Amstel) D.W. van Kappen (Info Manage ment Algemeen) Mw. S.W.A. Kempen-de Rooy (Kan tine/P antries) Mw. B.S. Boreel (Personeelsdienst) M.J. Otten (Environmental Affairs L.H. Damen (Reclame-artikelen) D. Kleyn (Reclame-artikelen) C.A. Candeias (Verk.leiding tv Zuid-Nederland) Horecagebieden mw. J.H.L. Remmerswaal (Interne Dienst R/Cr) mw. G. Ploeg (drh. Groningen) A. van Leeuwen (drh. Hoofddorp) F.J. v.d. Meulen (drh. Grouw) E. v.d. Berg (drh. Eindhoven) J.J.G.M. Baggen (drh. Nuth) Jongens aan de lijn, ik zal er niet meer zijn. Collega's van Colonne elf, blijf al tijd jezelf. En met al wat je doet, het gaat jullie goed. Misschien nog een keer in 'Vers van 't Vat', en dan heb je het gehad. Onder nummer 13/11117 stond ik te boek, maar mijn naam is Gijsbertus van de Broek Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, iedereen bedanken voor de belangstelling, de goede wensen, brieven, bloemen en cadeaus die wij tijdens en na mijn afscheidsreceptie mochten ontvangen. W.A.P.F.L. de Bruin Langs deze weg wil ik u mede na mens mij vrouw en kinderen heel hartelijk dank zeggen voor de bloe men, cadeaus, lovende woorden en goede wensen. Ook wil ik alle leden van het kader en collega's bedanken voor de fijne samenwerking. Het was een geweldig afscheidsfeest. Onvergetelijk. Ad v.d. Akker Bij dezen wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en allen die aanwezig waren bij mijn afscheidsreceptie hartelijk danken voor cadeaus, bloemen, toespraak en goede wensen. F.E. Makker Langs deze weg wil ik, mede na mens mijn vrouw, directie, collega's en alle andere medewerkers harte lijk bedanken voor de attenties en de belangstelling bij mijn afscheid. fan Groenendaal Bij een overweldigende belangstel ling, na 40 jaar bij het Heinelcen concern met zeer veel plezier te hebben mogen werken, heb ik af scheid genomen. Directie, chefs, al le collega's en relaties hartelijk be dankt voor al de goede wensen, telegrammen, brieven, bloemen en prachtige cadeaus. Allen hartelijk dank. foop van Kampen Bij dezen wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en alle aanwezigen bedanken voor de bloemen, cadeaus, toespraak en goe de wensen die ik op mijn afscheids receptie mocht ontvangen. W. Wagenaar Mijn afscheidsreceptie was grandi oos. Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie, chefs, collega's en oud-col lega's hartelijk bedanken voor de ontvangst en belangstelling, al de goede wensen en cadeaus die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ont vangen. M. Herblot Mijn afscheidsreceptie op 10 januari heeft op mij diepe indruk achterge laten. Dit geldt voor de de verzor ging, de opvang en massale op komst van mijn collega's. Ik wil iedereen hartelijk bedanken voor de bloemen en attenties. Het was een onvergetelijke dag. C.J.M. Broers Langs deze weg wil ik ook namens mijn vrouw, iedereen bedanken die mijn afscheidsreceptie onvergetelijk hebben gemaakt. Tevens wil ik col lega's van Kwaliteitscontrole Ver pakken hartelijk danken voor het mooi cadeau. A.A. van Muilekom Hierbij wil ik eenieder, mede na mens mijn familie, bedanken voor de plezierige tijd dat ik bij Heinelcen gewerkt heb en de wijze waarop mijn afscheid is gevierd, lit wens u allen heel veel goeds toe. H. Schrijver De bijzonder grote opkomst bij mijn afscheidsreceptie in het Wantypavil- joen te Dordrecht hebben ons ver steld doen staan. Daarom wil ik langs deze weg, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie van Heinelcen, collega's, relaties, familie en vrienden hartelijk dank zeggen voor de prachtige bloemen, geschen ken, enveloppes en cadeaubonnen, en zeker niet te vergeten de leuke videoband, die enkele collega's heb ben opgenomen. Lieve mensen het was fantastisch. Liny en Wim Holster Op 8 januari is de heer G.F. van Dij ken (72)overleden. De heer Van Dij ken is in dienst getreden op 20 okto ber 1945 bij Amstel en op 1 april 1984 met pensioen gegaan. De heer J.M. Bekker (76) is op 8 ja nuari overleden. De heer Bekker is op 18 febmari 1943 in dienst getre den. Met ingang van 1 juni 1980 is hij met pensioen gegaan. Op 21 januari is de heer C.G.W. van Boven (69) overleden. Hij is op 1 ja nuari 1970 in dienst getreden en was sedert 1 augustus 1987 met pensioen. De heer Th.H. Weber (78) is op 3 fe bmari overleden. Hij is in dienst ge treden op 29 januari 1943. Op 1 ok tober 1978 is hij met pensioen gegaan. Op 31 januari is de heer H.C. Bolk (69) overleden. Hij is op 1 maart 1947 in dienst getreden en was sinds 1 november 1987 met pen sioen. De heer S. Verlee (70) is op 5 febm ari overleden. Op 22 maart 1937 is hij in dienst getreden. Sinds 1 maart 1986 was hij met pensioen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23