Grote afscheidsrecepties in Den Bosch Afscheid C.F.L. Rongen Den Bosch - "Een prachtige dag, om nooit meer te vergeten", was een van de meest gehoorde opmerkingen tijdens en na de vier grote afscheidsrecepties, die plaatsvonden op achtereenvolgens 10,17,23 en 31 januari 1992.72 medewerkers namen daarbij feestelijk afscheid van de brouwerij. In deze Vers van 't Vat ruim aandacht voor de vier gezamenlijke afscheidrecepties in het Heineken Ontspannings Centrum (HOCt van de Bossche Heineken-brouwerij. regio is hij vervolgens werk zaam geweest voor onze dran kenhandel in Horst, waar hij zich met name heeft ingezet ten behoeve van het debiteu renbeheer. Vanaf 1 oktober 1990 zat hij weer in de Ver koop', nu als thuisverbruikver- tegenwoordiger voor Brouwerij De Ridder.De heer Moonen be dankte de heer Rongen voor zijn inzet, en zeker ook voor zijn enthousiasme om de ver koop van de Ridderprodukten verder uit te bouwen. Er volgde een geanimeerde receptie. gen, die gebruik maakt van de Vertrekregeling. De heer Ron gen trad op 1 augustus 1968 in dienst als winkelvertegen woordiger bij Vrumona en is als zodanig werkzaam geweest tot 1 maart 1986, voornamelijk in het Noord Limburgse. In deze Maastricht Op 30 januari vond de afscheidsreceptie plaats van de heer C.F.L. Ron- f, j s Genoemde medewerkers be ëindigden per 1 februari hun ac tieve loopbaan door gebruik te~ maken van de Vertrekregeling Ouderen. Onder hen bevond zich diverse medewerkers die vanaf het prille begin in onze brouwerij in Den Bosch werk: ten/zodat niet hen niet alleen een grote hoeveelheid ervaring maar ook! een rijk stuk historie vertrok. Hoewel steeds ongeveer 17 me- 1 dewerkêrs in één groep afscheid namen, was de organisatie erop gericht iedere medewerker en partner toch persoonlijke aan dacht te geven. Dit kwam tot uitdrukking in de individuele ontvangst door de bedrijfslei der, hoofd van dienst, afde lingschef en hoofd Personeels- .zaken. De (wacht)chef en 3e sectorpersone'elsfunctionaris fungeerden tijdens de vooront vangsten als persoonlijk gast- heer/-vrouw voor de vertrek- kenden en hun partner.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 16