Afscheid R.P. Geersinga Afscheid T. Notenboom 25 jaar J.W. Roelofsen Afscheid M.Ph. Molenaar Naast de grote opkomst van de (oud)-collega's van Ruud en de speeches van Robert Elfrink, Cees Voermans, Bard Schip horst en Karei Warmenhoven, zorgden de dames van PR voor een absoluut hoogtepunt. Ge stoken in glitterende kostuums dansten zij een swingend show ballet. Ruud zei er zeker van te zijn dat dit optreden hem nog lang bij zal blijven. Verder dankte hij iedereen met wie hij samenwerkte voor de prettige tijd. De heer Van der Torren sprak vervolgens namens de directie zijn dank uit voor de wijze waarop de heer Notenboom het vervoer heeft verzorgd van de directieleden. De heer M.C.N. Visser ging wat specifieker in op de wijze waarop de heer No tenboom leiding heeft gegeven aan de garage. Hierna boden de medewerkers van de afdeling op een ludieke wijze een cadeau aan. Omdat de heer Noten boom een fervent amateurfoto graaf is, kreeg hij een foto aan geboden waarop hij met al zijn medewerkers in de garage staat. Lochem Tezamen met zijn familie, (oud)collega's en (oude) klanten vierde de heer J.W. Roe lofsen op 23 januari zijn 25-jarig jubileum. In zijn toespraak noemde de heer Hageman de heer Roelofsen een van de wei nigen die na vijf jaar dienstver band al een jubileum viert. Hij is namelijk begonnen bij Ree rink, een Heineken-agent, voor dat hij bij De Vries-Lemmo in dienst kwam. Sinds 1989 werkt hij bij drankenhandel Cambri- nus in Rijssen. De heer Reintjes prees hem om zijn aanpassings vermogen, omdat de overgang naar een toch andere organisa tie vlekkeloos was verlopen. Nadat hij de jubilaris de speld had opgespeld, kreeg collega Van der Heide de gelegenheid het personeelscadeau te over handigen: een CD-speler. Zoeterwoude In een vol ont vangstgebouw 'De Hooiberg' nam R.P. Geersinga 15 januari afscheid. Ruud Geersinga maakt gebruik van de regeling voor 57,5-jarigen. Hij trad in 1964 in dienst van Coebergh. De laatste jaren maakte hij als hoofd Ontvangsten deel uit van de afdeling Public Relations van Heineken Nederland. Zoeterwoude Na een dienst verband van bijna 41 jaar heeft de heer T. Notenboom op 13 ja nuari afscheid genomen. De heer Notenboom was sinds 1 februari 1972 Chef Garage. In eerste instantie in Rotterdam, vanaf 1 juli 1974 in Zoeter woude. Tijdens de afscheids speech ging de heer De Goede ren in op de loopbaan van de heer Notenboom bij Heineken. Zoeterwoude Op 28 januari nam een bijzondere man af scheid: René Molenaar, mede werker Reclame Promo tions. Dat was de mening van de heer Hooft Graafland. Hij memoreerde hoe René nog maar net in dienst was van Am- stel, of deze brouwerij werd overgenomen... De spreker zei blij te zijn dat René geen mi crofoon had, zodat deze hem niet in de rede zou kunnen val len. Veelvuldig bleek dat René zich hierdoor niet het weer houden. Tijdens de toespraak werden twee videofilms ver toond. De eerste toonde een produktieteam, dat bij het foto graferen van een goede schuim kraag om René verlegen zat. In de tweede spraken collega's en externe relaties René toe. Het in fraaie kostuums geklede echtpaar Molenaar kreeg tal van cadeautjes. Tenslotte luis terde een dweilorkest de toch al sfeervolle receptie nog extra op.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 13