Nieuwe stand op Horec Een nieuwe stand voor Heineken Nederland en een eigen onderkomen voor Vrumona. Zo presenteerde ons bedrijf zich op de Horecava 1992, die 6 tot en met 9 januari plaatsvond in de Amsterdamse RAI. Heineken toonde zich dit jaar aan de Horecava-bezoekers in een stand van bijna 1870 vier kante meter. In deze nieuwe stand heeft elk merk zijn eigen identiteit gekregen door mid del van een eigen lokatie met een voor dat produkt kenmer kende uitstraling. Hierdoor zijn onderdelen van de stand ook goed te gebruiken voor kleinere beurzen als de Hores- ca in Zuidlaren en de BBB in Maastricht. Hoofd Horeca Willem Hosang hierover: "Met de vormgeving van deze stand brengen wij tot uitdrukking wat wij willen met onze merken Heineken, Am- stel, 1870 van Amstel, Buckler, Amstel Malt en de speciale bie ren, waaronder Wieckse Witte. Zo presenteert Heineken zich in de stand in een grand-café, dat goed aansluit bij het inter nationale karakter van Heine ken en het imago van een pre mium quality bier. Amstel daarentegen is traditioneel en oerhollands en presenteert zich daarom in een bruin café. Overigens willen we daarmee absoluut niet de indruk wek ken dat Heineken niet in een bruin café of Amstel niet in een grand café verkocht kan worden. Goede voorbeelden hiervan zijn in heel Nederland volop te zien. Het gaat hier al leen om een aansluiting bij de marketing-filosofie en de inge zette campagnes rond onze merken." Stijlvol Ook de andere merken hadden in de nieuwe stand een eigen onderkomen gekregen. 1870 van Amstel wordt gepresen teerd in een exclusief en stijlvol café, terwijl het Buckler-café laat zien hoe belangrijk alco holvrij bier nu ook in de hore- camarkt is. Hier was dan ook Buckler op fust verkrijgbaar. Ook konden bezoekers in een apart, warm aandoend, proeflo kaal kennismaken met een groot aantal bieren, waaronder Wieckse Witte en De Koninck. Hier waren tijdens de Horecava ook de medewerkers van het pas opgerichte bedrijf De Brouwketel aanwezig. Deze Heineken-dochter importeert een groot scala bieren uit België (meer nieuws hierover op pagi na 10 van dit blad). Willem Hosang: "Al met al is de Horecava voor ons uitstekend verlopen. Veel mensen vonden Het grand café van de nieuwe Heineken-stand

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 8