Goed milieu-idee is fiets waard Onder de titel 'Milieu, wat doe je er aan?' is de Plaatselijke Ideeënbuscommissie Zoeterwoude in december gestart met een speciale milieu actie. Iedere Heineken- medewerker uit Zoeterwoude of Rotterdam Crooswijk kan tot en met 30 november 1992 een idee insturen dat betrekking heeft op het milieu. De inzender van een beloond milieu-idee dingt bovendien mee naar een fiets. ideeënbus De milieu-ideeën moeten te maken hebben met het eigen werk, de onderneming Heine- ken, de vestiging Zoeterwoude of het kantoor van Rotterdam Crooswijk. Het kan bijvoor beeld gaan om milieuzorg bij het gebruik van machines en gereedschap. Maar ook om bij voorbeeld energiegebruik of het terugdringen van bierver- liezen. «JEU ACTE ZOETERWOUDE Beloning De actie loopt tot en met no vember van dit jaar. In deze pe riode kan elke deelnemer zijn milieu-ideeën kwijt in de nieu we Ideeënbussen. Alle beloon de 'milieu-ideeën' krijgen een eigen lotnummer. Zes maan den na de sluiting van de actie worden drie prijswinnaars ge trokken. Alle drie komen in aanmerking voor een fiets naar keuze. Ook is er een troostprijs: alle inzenders van één of meer beloonde milieu-ideeën krijgen een aandenken. De milieu-actie wordt onder steund door speciale posters en een boekje over de actie. Ook het bedrijfsjournaal Kijkglas in Zoeterwoude zal de nodige aan dacht aan de milieu-actie be steden. Milieu, wat doe je eraan? Mee doen natuurlijk! Het speciale logo van de milieu-ideënbusactie Heeft u nog vragen over deze milieu-actie1 Neem dan con tact op met de Plaatselijke Ideeënbuscommissie Zoeter woude. Dat kan via telefoon nummer 071-456462 Het boekje, dat eind november 1991 naar alle huisadressen van alle medewerkers van de Heineken-veestigingen in Zoeterwoude en Rotterdam Crooswijk is gestuurd

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 29