Nieuwe entree Rotterdam Crooswijk Gezamenlijke afscheidsreceptie Rotterdam Wie de Rotter damse vestiging aan de Croos- wijkse singel een bezoek brengt, merkt dat de entree ge heel is vernieuwd. Voortaan moeten bezoekers zich hier eerst melden bij de portier, voordat ze het gebouw kunnen binnengaan. Heineken-mede- werkers kunnen met behulp van hun Heineken-pas de toe gangsdeur openen. Ook is eind november een nieuwe telefoon centrale in gebruik genomen. Het centrale toegangsnummer is nu 010-2249600. Een en ander is het gevolg van een grootscheepse verbouwing van dit oude, vooroorlogse Hei- neken-pand. De verbouwing en de ingebruikname van de nieu we toegangscontrole verliep niet geheel probleemloos. Eind november ontstond 's nachts in de entreehal waterschade, doordat een brandslang niet goed was dichtgedraaid. De schade werd nog diezelfde nacht door een crisisteam ver holpen. De schilders, die hun- werk de vorige dag hadden af gerond, moesten door de wateroverlast de volgende mor gen terugkomen om opnieuw te verven. Zoeterwoude Ook op 13 de cember vond een gezamenlijk afscheid plaats in het kader van de Vertrekregeling binnen Hei- neken Nederlands Beheer. Alle medewerkers die afscheid namen, waren werkzaam bij de Technische Dienst. Het betrof de heren B. Groen, monteur Onderhoud Brouwen en Ener gie, de heer G.J. v.d. Berge, sto ringsmonteur Verpakken en Opslag, de heer J.B.A. Visser, monteur Onderhoud Verpak ken en Opslag, de heer H. Wuthrich, technicus Electro en Instrumentatie, de heer P. Tak, elektrisch vorkheftruckmon teur garage, de heer H.R. Rijker, monteur Onderhoud Verpak ken en Opslag, de heer J.C. Ko- nings, inspecteur Onderhoud Verpakken en Opslag en de heer W.A.P.F.L. de Bruin, leke- rapporteur, voorheen wacht- chef Storingsdienst. Tijdens een druk bezochte re ceptie werd door de heer De Goederen ingegaan op de loop baan van de medewerkers. Daaruit bleek dat allen sinds de indiensttreding op een andere plaats waren beland. De heer Groen begon in 1977 als onder houdsmonteur in de werk plaats van A/Hel. De heer V.d. Berge trad in 1972 in dienst als storingsmonteur van de werkplaats A/Mau. De heer Visser bleek van dit gezelschap het langst in dienst te zijn van Heineken. Hij begon in 1950 als medewerker van de Amstelbot- telarij. De heer Wuthrich start te eind 1976 als electricien aan de Mauritskade in Amsterdam. De heer Tak begon daar in 1969 als electra storingsmon teur. De heer Rijker als onder houdsmonteur Smederij, even eens aan de Mauritskade. De heer Konings trad in 1971 in dienst van Heineken Rotter dam als smeertechnicus van de Storingsdienst. De heer De Bruin begon in 1960 als colon nemachinist in opleiding in de werkplaats van de Bottelarij. Hierna sprak elk van de af scheidnemers een kort dank woord. Van links naar rechts de heren Wuthrich, De Bruin, Visser, Van de Berge, Konings, Groen, Tak en Rijker

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 28