Gezamenlijk afscheid 25 jaar Q.A.D. Emmen Zoeterwoude Op donderdag 12 december namen de heren K. Ezzine, A.C. Geyteman, J.G. Moeliker, B. Benites Ortuno en A. Mateo Franco afscheid van Heineken. Zij maakten allen gebruik van de ouderen-rege ling en hadden gekozen voor een gezamenlijke receptie in de Hooiberg. Tezamen met hun familieleden werden zij aller eerst ontvangen door bedrijfs leider De Goederen. Tijdens de receptie sprak de heer De Goe deren de scheidende medewer kers toe. Hij memoreerde de diverse functies van de respec tieve medewerkers. De heer Ez- Van links naai rechts de heren Geyteman, Mateo Franco, Moeliker, Benites Ortuno en Ezzine zine was in dienst gekomen in 1978 als bedieningsman van de bottelarij in Zoeterwoude en is nu bedieningsvakman. De heer Geyteman werkt sinds 1979 als bedieningsman in de Zoeter- woudse bottelarijDe heer Moe liker was in 1950 in dienst ge treden bij Heineken Rotterdam als medewerker van de botte larij. Zijn laatste functie is groepsleider in Zoeterwoude. De heer Benites Ortuno is af komstig van de Amstel Brou werij, waar hij in 1971 is be gonnen als medewerker bot telarij. De de heer Mateo Fran co is eveneens werkzaam als medewerker in de bottelarij in Zoeterwoude, maar dan sinds 1988. Daarvoor was hij twintig jaar werkzaam op de brouwerij aan de Van der Helststraat in Amsterdam. De heer De Goederen bedankte allen voor htm bijdragen aan de onderneming. In het bijzonder dankte hij ook hun partners voor de steun die zij al die jaren aan de medewerkers hebben ge geven. Tot slot wenste de heer De Goederen de scheidenden nog vele fijne jaren met hun fa milie en vrienden toe, in goede gezondheid. De receptie bleef nog geruime tijd zeer gezellig. Zoeterwoude De heer Q.A.D. Emmen vierde op 2 de cember met zijn gezin zijn 25- jarig jubileum tijdens een re ceptie. In zijn toespraak me moreerde de heer Groen in 't Woud de verschillende functies die de heer Emmen heeft gehad. Behalve met lovende woorden was zijn speech gelardeerd met vele humoristische anekdotes. De heer Groen in 't Woud com plimenteerde de heer Emmen, ook wel bekend als Rien Rap pel, met de wijze waarop hij als medewerker Commerciële Ser vices Horeca na de laatste reor ganisatie de nieuwe uitdaging was aangegaan. "Je bent er als razende Rien ingedoken. Com plimenten daarvoor. 62 jaar jong en qua ambitie en werk lust nog een voorbeeld voor velen." Vervolgens sprak de heer Van Boven zijn vriend en oud-colle ga toe. Tot grote verrassing van de heer Emmen trad voorts het gemengde kerkkoor Caecilia, waarvan hij voorzitter is, in de Hooiberg op.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 25