Afscheid W. Wagenaar Afscheid mevrouw P. Pouli-Kluin 25 jaar C.Jonker r Rotterdam Onder grote be langstelling nam mevrouw P. Pouli 10 december afscheid. De heer Van de Biggelaar roemde de uitstekende wijze waarop zij haar werk als medewerkster en later als cheffin van de kan tine altijd heeft verzorgd. "Een echte Heineken-vrouw, die al tijd klaar stond", typeerde hij haar. Meer kenmerken van Paula kwamen aan bod in het lied, dat door de heer Van der Graaf was gecomponeerd. Uit volle borst zongen alle aanwe Den Bosch Na ruim 27 jaar werkzaam te zijn geweest in de afdeling Verpakken, nam de heer W. Wagenaar 4 december in het gezelschap van zijn gezin afscheid van Heineken. De heer Stams merkte in zijn toespraak op dat Wim Wagenaar een pret tige medewerker was. Hij was altijd uiterst precies en serieus in zijn werk, op een opgewek te en optimistische manier. Ta ken, die buiten zijn gewone werkzaamheden vielen, ver richtte hij zonder moeite. "Och, dat maken we wel", was zijn vaste uitdrukking. Ook toonde hij altijd veel belang stelling voor de collega's, bij voorbeeld als er iemand wat langer ziek was. Mevrouw Wa genaar werd evenmin vergeten in dit afscheidswoord. Na de overhandiging van de cadeaus maakten de vele aanwezigen er nog een gezellig samenzijn van. zigen mee. Over haar vlijt, haar orgelspel en over het feit dat ie dereen haar zal missen. Tot slot kreeg mevrouw Pouli een aan tal cadeaus en ongelooflijk veel bloemen, waarvoor zij duide sters. lijk ontroerd iedereen bedank te. Hierna bleef men nog gerui me tijd gezellig bijeen, voor deze speciale gelegenheid be diend door ETA-medewerk- Amsterdam Vele collega's, relaties en andere bekenden waren 16 december aanwezig bij de 25-jarige jubileumrecep tie van de heer C. Jonker. Hij werkt als brouwerijvertegen woordiger in het horecagebied Amsterdam/Utrecht. De heer Tromer vatte zijn toespraak sa men met een toepasselijker functiebenaming van de heer Jonker: Heineken-ambassdeur. De heer Stekelenburg belichtte vervolgens meer de sportieve en humoristische kant van de jubilaris. Na deze toespraken werd een videofilm getoond met daarin zowel zakelijke als privé-beelden. Moraal van het verhaal: Cees Jonker is overal dezelfde, maar vooral zichzelf. Na een collegiaal optreden van het mannenkoor Goed Gehoor werden nog vele handen ge schud en bleef het nog lang Am sterdams gezellig. V;

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 24