Nieuw Caledonië Maleisië Papoea Nieuw Guinea Singapore Vietnam Burundi Griekenland lie de la Reunion Cameroun Zaïre Onze dienst verlieten Zoeterwoude Amsterdam 23 De heer L. Groeneweg is 2 januari vertrokken naar Noumea. Hij gaat hier de functie bekleden van Pro duction Manager Grande Brasserie de Nouvelle Caledonie S.A. De heer A. van Hirtum is in decem ber '91 teruggekeerd van zijn deta chering als Budgetting en Reporting Consultant bij Guiness Anchor Ber- had in Petaling Jaya. De heer M.W.F.M. Dietvorst is in december 1991 uitgezonden als Pro ject Manager bij P.N.G.B. in Lae. De heer f.W. Kroonen is terugge keerd uit Lae. De heer G.J.A. Borg- greve vertrok in december 1991 als opvolger van de heer Kroonen in de functie van Brewery Manager bij P.N.G.B. De heer Slof is temggekeerd uit Singapore, waar hij was uitgezon den als Installation Manager bij A.P.B.(S) Pte. Ltd. om zich voor te bereiden op zijn uitzending naar Nieuw Zeeland. De heer A. Dalstra is 4 januari ver trokken naar Singapore en vervult daar de functie Chief Engineer TU- AS bij A.P.B.(S). De heer L.M. Harinck is terugge keerd uit Singapore van zijn deta chering als Consultant Instrumen tation A.P.B.(S) De heer A.F. Kiljan van Heuven werd per 1 januari 1992 benoemd tot General Manager Vietnam Bre wery Ltd. in Ho Chi Minh'City. Mevrouw S.H.M. van Hamond is te mggekeerd uit Bujumbura, waar zij als trainee was gedetacheerd als Marketing Assistant. De heer L. van der Male is in no vember 1991 vertrokken naar Bu jumbura voor een detachering als Chef Service Entretien ad interim. De heer F.W.R. Steenstra is uitge zonden naar Athenian Brewery S.A. in Patras in de functie van Chief Engineer. Mevrouw L. van Alenburg is per 7 januari 1992 gedetacheerd bij de Athenian Brewery S.A. in de functie van Documentation and Informa tion Specialist. Mevrouw M. Hollemans is inmid dels temggekeerd uit Athene waar zij gedurende twee maanden werk zaam is geweest als Central Tech nological Control Manager. De heer P. Goudswaard is inmid dels temggekeerd naar Nederland en werkt nu als Wachtchef Verpak ken in Zoeterwoude. Na temggekeerd te zijn uit Douala is de heer G. Oost vertrokken naar Tokyo waar hij bij Heineken Japan K.K. werkzaam is als Brewmaster. De heer J.H.H. Bierbaum is enkele weken geleden temggekeerd uit Kinshasa waar hij werkzaam was als Directeur Technique bij C.I.B. De heer M.W.H.M. Goumans is eveneens temggekeerd uit Kinshasa. Hij was daar werkzaam als Direc teur Financier bij C.I.B. (na een dienstverband van drie of meer jaar) A.F. Selhorst (Ploeg 1, Colonne 5) J.W. Dijkhuizen (Ploeg 4, kelders) A.P.H. van Heeringen (Corp. Marke ting) heid en de verrassingen die mijn tendeel vielen en de vele cadeaus die ik heb gekregen, maakten en maken mij stil. Mijn vrouw, kinde ren en ikzelf hebben er intens van genoten. Nogmaals heel hartelijk bedankt! Q.A.D. Emmen Langs deze weg willen mijn vrouw en ik u hartelijk bedanken voor de fijne attentie die wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. We zullen het zeker goed besteden. Heel hartelijk bedankt. Hein en Riek Vis-Broeren Mijn echtgenote en ook ik waren bijzonder verrast en getroffen door de aanwezigheid van zoveel vrien den en bekenden bij mijn afscheid. Ook de reacties van hen, die niet aanwezig konden zijn, zijn hartver warmend geweest. Ook voor fraaie cadeaus en attenties in velerlei vorm, onze oprechte dank. Kortom, het was voor mij een groots af scheid, van een groots bedrijf en van veel fijne mensen. L. Sleven Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, de directie van- Heineken, Personeelszaken, chefs, collega's en relaties hartelijk dank zeggen voor al de goede wensen, leuke toespraken, telegrammen, bloemen en cadeaus, die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ontvangen. Het was in een woord geweldig! M. van Elleswijk Mede namens mijn echtgenote dank ik de directie voor het dran kenpakket en de bloemen die wij ter gelegenheid van ons 40-jarig hu welijk mochten ontvangen. Tevens dank ik de heer Kregel voor zijn be moeienis in deze. Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en allen die aanwezig waren bij mijn afscheidsreceptie hartelijk bedan ken voor cadeaus, bloemstuk, toe spraak en goede wensen. f.B.A. Visser Mede namens mijn vrouw en kinde ren wil ik iedereen die er aan heeft meegewerkt om mijn jubileum tot een groot succes te maken, van har te bedanken. Het was een grandioze dag die ik niet kan en zal vergeten. Alles wat gezegd werd, de hartelijk Op 16 december 1991 is de heer A.M. Schouten (89) overleden. De heer Schouten is op 25 februari 1963 in dienst getreden bij Vrumo- na. Op 1 februari 1966 is hij met pensioen gegaan. De heer J. van Noord (71) is op 6 ja nuari overleden. De heer Van Noord was werkzaam bij Heineken in Rot terdam. Hij is in dienst getreden op 2 juli 1942. De heer Van Noord ging 1 januari 1987 met pensioen.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 23