Huwelijken Zoeterwoude Buitenland Geboorten Zoeterwoude Amsterdam Bunnik Buitenland Geslaagd Zoeterwoude Amsterdam Den Bosch Buitenland Bahamas Haïti Curasao Trinidad China Indonesië Japan H. Berghout (Opslag en Intern Transport) met mw. M. Overbeek M. de Meyere met mw. A. l'Hermi- nez P.A. van der Meulen met mw. B. Boreel Saida, d.v. A. El Mani (Intern On derhoud) Dewi E.( d.v. H.J. Broerse (Ploeg 1, Colonne 5) Jemaine D., d.v. M. Kaandorp (Ploeg 1, Colonne 1) Marit N., d.v. A. Oosterom (Oplei dingen Technische Dienst) Joel, z.v. B.W. Verwoerd (Ploeg 3, Colonne 1 Milan P.B., z.v. P.C.L. Walraven (Brouwen) Coco C.M.E., dochter van P.W. Everts (Public Relations Neder land) Pauline, d.v. mw. T. Poelman (secretaresse RvB) Simone, d.v. A. van Ee (Mech. werk plaats) Arend, z.v. A. Slotboom (Intern Transport) Virgina M., d.v. S.J.D. Valk-Beljon (Administratie) Maarten C., z.v. De heer Slof (Singa pore) Voor het certificaat 'Praktisch Op treden' (cursus Nederlandse Veilig heidsdienst): W. Brandt, J.A.M. Brui nes, S.R. de Haan, A.J.J. Hoogeveen, W.S. Schravensande, K.M.G. v.d. Velde, G. Westenburger, A.J. Wol- ters, H.S. Wijnaldum, M. v.d. Bent, E. Nagtegaal, C. Ouwersloot, P.J. van Sas, J.P. Slegtenhorst, S.P.G. de Wit, W.W. Wijnands, J.W. Zweeris, W.J. Grapendaal, G.R.M. Geersinga, J. Holleman, J. de Lang, HJ. Smit, R. Zelle, H. de Wit (allen Beveiliging) Voor het diploma Basisoperator (Va- pro): H.M.J. Riool, W.B. de Romijn, A. Zevenbergen (allen Verpakken) Voor het getuigschrift theoriever- klaring Laborant: H. Flux (Kwali teitsdienst Verpakken) Voor het diploma Procesoperator A (Vapro): C. Vijfvinkel (Kwaliteits dienst Verpakken) Voor het getuigschrift Inleiding Electronica B: P.J. de Bruin (Sto ringsdienst Verpakken/MIT) Voor het cursuscertificaat Open Universiteit B16114 Operationeel Management IB: J.W. Weeda (Cen traal Magazijn) Voor het basisdiploma Beveiliging: J.C.M. Borst (Energie) Voor het chauffeursdiploma CCV- B: L.M. van Meurs (Magazijn en In tern Transport) Voor SPSS/PC B.L.T. Knorringa (Corp. Marketing Services) Finan ciën voor de directie-secretaresse: mw. G.H. Wilting (Corp. Finance and Systems) Voor SOM "Montage in de werk tuigbouw": J.J.M. v.d. Besselaar, H.J.M. Willems, M.J.M. Op 't Hoog, A.C. Vos (allen Storingen Elektrisch Brouwen) Voor AVAL 'workshop Ultrasoon Onderzoek van lassen': H. Böhmer- mann (Mechanische Werkplaats) Voor het diploma Mechanisch Ope rator B (Vapro): E.A.L. Verheugd (Verpakken) Voor Hogere Opleiding Bestuurs- technologie: J.M. Quivooy (Onder houd Elektrisch Brouwen) Voor EVO Heftruckchauffeur: M. Haan, A.L.M. Geurts, R.L.M. van Beurden (allen M.I.T.) De heer G.J.A. van Assen keerde per 31 december 1991 temg uit Nassau, waar hij was uitgezonden als Bre wer bij C.B.L. De heer J.H.J. van der Zande keerde in december 1991 terug uit Port au Prince waar hij was uitgezonden als Chief Engineer bij Brasserie Natio nale. In januari 1992 is de heer J.E.M. Bruning vertrokken naar Willem stad om de functie van General Ma nager te bekleden bij de Antilliaan se Brouwerij N.V. Eind november 1991 keerde de heer K. Klute temg uit Port of Spain waar hij bij National Brewing Com pany Ltd. was uitgezonden als Chief Engineer. De heer H.F. de Vries is in decem ber 1991 temggekeerd uit Shanghai. Hij was als Packaging Technology Specialist HTB gedetacheerd bij Shanghai Mila Brew Co. Ltd. De heer W. de Vries is 6 januari ver trokken naar Shanghai. Hij is in de ze stad gedetacheerd als Chef Botte larij bij Shanghai Mila Brew Co. Ltd. De heer J. Cremer keerde in novem ber 1991 temg uit Shanghai, waar hij bij Mila Brew Co. Ltd. was gede tacheerd als General Manager ad interim. De heer J.A.M. Koop is 6 januari uit gezonden als Distribution Develop ment Manager bij PT Multi Bin- tang Indonesia in Jakarta. De heer W.O. Jalink is temggekeerd uit Tokio, waar hij bij Heinelcen Ja pan KK was uitgezonden als Area Manager. De heer Jalink heeft een functie aanvaard binnen de Regio nale Coördinatie Azië/Oceanië.

Vers van 't Vat | 1992 | | pagina 22