van u zonden het afgelopen jaar een of meerdere kaartjes in. Sommigen van u wonnen bij voorbeeld kaartjes voor het eer ste Heineken Open. Of prachti ge glazen. De acties verhogen merkbaar de betrokkenheid bij Heineken en Vers van 't Vat. Lezers-acties succesvol Wat hadden in 1991 het Heineken Open, Heineken Night of the Proms en kunste naarsglazen van Royal Club met elkaar gemeen? Dat Vers van 't Vat er een lezersactie aan vastknoopte. Al deze acties werden een groot succes. Velen Alcoholvrij nieuws Heineken was in 1991 extra ac tief in het alcoholvrij segment. Die markt geeft dan ook een stijgende lijn te zien. Half juni introduceerde Heineken haar vernieuwde Buckler. Gebrou wen volgens een geheel nieuw recept èn nu geheel alcoholvrij. Bovendien kan Buckler nu ook op fust worden aangeleverd en met een speciale installatie worden getapt. Intussen kan worden gesteld dat Buckler van de tap goed scoort (zie ook pagina 9 van dit blad). Wat later, in september om precies te zijn, verscheen het alcoholvrije Amstel Malt op de markt. In november volg de de introductie in de horeca. De eerste reacties op deze nieu we telg van de oerhollandse Amstel-familie zijn positief. werd gekozen in Den Bosch. "Ik had al eerder in de OR gezeten. Niet de afgelopen zittingsperio de maar die daarvoor. Ilt moet zeggen dat er in die korte tijd toch veel is veranderd. Ik was een conflict-model gewend. Nu wordt meer gewerkt volgens een -prettiger- harmonie-mo del. Ondanks de reorganisatie. Dat valt me mee." Leden gingen en leden kwa men. Appie Veenstra (MIT) A OR-verkiezingen In mei werden de nieuwe Heineken-ondernemingsraden bekendgemaakt in Vers van 't Vat. Een maand later de ge trapt gekozen Centrale Onder nemingsraad (COR). De ver kiezingen hadden plaats op 17 april.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 7