Bij deze Vers van 't Vat vindt u in de bijlage de afscheid- en jubileumrecepties in 1992 Kerstboodschap Raad van Bestuur Jaar belicht Verkooptweedaagse Thuisverbruik Buckler op fust succesvol Veranderingen vier-ploegendienst Nieuws uit de vestiging met 1100ste kelderbierinstallatie 11 Heineken; Prins Carnaval steekt bier Kerst in sfeervol Den Haag Bedrijfsnieuws met: Pannebier Amersfoort; Sluitingstijden 14 PUM; Opening Arnhem; Nederlandstalige plaat Amstel Karaoke Show; Contract Heineken met Casino Den Bosch Sinterklaasfeesten 1991 Hobby: De zangtalenten van postbode Anton de Vries uit 18 Zoeterwoude Beste wielrenner van het jaar; Food Personality Award voor 19 Amstel Malt; Magazijn drankenhandel Hoofddorp groeit uit jas Kerstrecept Kroniek; marathonlopers in het zonnetje Kerst in het buitenland Kerstpuzzel 1991 Afscheid en Jubileum 1 uit het vat: reclame-inkoper Lex Koudstaal uit 30 Zoeterwoude Uit een ander vaatje getapt Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.J. van der Lin den ('s-Hertogen bosch) B. van der Graaf (Rotterdam) H.K.M. Arens (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Bij de voorpagina: De kerstman in Den Bosch

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2