Afscheid M.van Elleswijk Afscheid J.C.van Kampen Afscheid W.C. Holster verkoopleider F. van der Wallen, die in een grijs verleden door de heer Van Elleswijk is aangeno men. Verder werd het woord ge voerd door de zoon van de heer Van Elleswijk, die zijn vader wees op alle klussen die hij nu kon gaan verrichten in het huis van hem en zijn broer. Na het slotwoord werden vele cadeaus aangeboden waaron der een reusachtig model van een pijp, het "handelsmerk" van de heer Van Elleswijk. Ter gelegenheid van het af scheid van de heer M. van Elles wijk vond op 27 november een receptie plaats in het Ont vangstgebouw te Zoeterwou- de. De heer Van Elleswijk, werkzaam als Groothandels vertegenwoordiger bij dranken handel Van den Akker/Haring in Den Haag, werd toegespro ken door R. Marijnen (Hoofd Horecagebied Den Haag) en Op 28 november werd een receptie gehouden ter gelegen heid van het feit dat J. van Kam pen, Senior Monteur van het Regionaal Service Centrum in Hoofddorp, na een 37-jarig dienstverband zijn loopbaan bij Heineken beëindigt. De heren Dijkstra en Klaar spraken als HTD/HTS-verte- genwoordigers, alvorens de heer Verkley non-verbaal het nodige in beeld bracht. Een complete goudgerande horeca- fiets was een passend af scheidscadeau. De heer Tromer besloot zijn toespraak het meest treffend: "We verhezen in Joop een kan jer". Met ingang van 1 januari 1992 maakt de heer Holster gebruik van de Vertrekregeling. Ter ge legenheid hiervan werd reeds op 28 november een afscheids receptie gegeven in het Wantij paviljoen in Dordrecht. Tien tallen relaties en collega's trotseerden die middag de mist om blijk te geven van hun be langstelling. De heer Holster werd toege sproken door D. van de Bigge- laar (Hoofd Horecagebied Rot terdam/Zeeland) en R. Mak (Bedrijfsleider drankenhandel Andeweg/Renesse). Deze be lichtte o.a. de langdurige loop baan van de heer Holster, die hij beëindigde in de functie van Groothandelsvertegenwoordi ger. Na een dankwoord van de heer Holster namen de vele aanwezigen persoonlijk af scheid van hem en zijn vrouw, waarbij een groot aantal ca deaus werd aangeboden. Ten slotte kwam een complete blaaskapel onder leiding van de broer van de heer Holster de feestvreugde nog meer verho gen.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 28