Vramona-team in het zonnetje Overleden 23 huwelijk. Tevens dank aan de heer Kregel voor zijn bemiddeling. f.W. Wigmore Hierbij willen wij iedereen van de vestiging Zoeterwoude van harte danken voor de vele attenties, bloemen enzovoort die wij op onze laatste thee/koffierondes ontvingen. Het was hartverwarmend. De koffiedames Hierbij wil ik mede namens echtgenote, de directie van Heineken bedanken voor het mooie bloemstuk en het drankenpakket dat wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Tevens dank aan mevrouw Van Kooten voor haar bemiddeling. Fam. D. de Leeuw Namens de gehele familie willen wij de directie bedanken voor de bloemen en het drankenpakket, die wij vanwege ons 40-jarig huwelijks feest mochten ontvangen. Ook dank aan mevrouw Van Kooten, die ons kwam feliciteren. Familie Pais Wat hebben we genoten van de receptie ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum de belangstelling - overweldigend de bloemen en cadeaus - te gek het toneelstuk - eerlijk en ludiek. Voor het welslagen van deze, voor ons onvergetelijke dag willen wij eenieder bedanken. Richard Beukhof Ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk mochten wij mevrouw Van Kooten en enkele oude bekenden ontvangen. Mede namens mijn echt genote wil ik allen danken voor de goede wensen en de diverse geschenken welke wij mochten ontvangen. Met blijde en dankbare groeten, Fam. G. Struiksma Mede namens mijn vrouw, wil ik de directie hartelijk bedanken voor de prachtige cadeau's die wij mochten ontvangen, uit handen van mevrouw Van Kooten, ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. W.f. Klier Langs deze weg willen mijn vrouw en ik u hartelijk danken voor de fij ne attentie, die wij bij ons 50-jarig huwelijk mochten ontvangen. Wij zullen het zeker goed besteden. Henk en Riek Vis-Broeren Op 16 november is de heer J.G. Buurke (76) overleden. De heer Buurke was werkzaam als directeur van Hotel Mij Gooiland N.V. Hij is op 1 november 1980 met pensioen gegaan. Op 24 november is de heer J.B. Volmer (78) overleden. Hij is op 2 mei 1966 in dienst getreden bij Vmmona. Sedert 1 november 1978 was de heer Volmer met pensioen. Op 29 november overleed P.A. Koster (76). De heer Koster kwam op 1 maart 1947 in dienst van Coebergh en ging op 1 juni 1980 met pensioen. Bunnik De zes Vrumona- medewerkers die deelnamen aan de marathon van New York, hebben uitstekende pres taties geleverd. Zij zijn daarvoor 4 december in het zonnetje gezet. De leden van het Vrumona- team kregen uit handen van Tony Dirks, één van de beste marathonlopers van Neder land, een stopwatch aangebo den, nadat Isostar-directeur Bert Koudijs de sporters had toegesproken. Ook de twee col lega's die de aanzet tot dit alles gaven, waren aanwezig: Gert- Jan Vuyk (die al eerder de mara thon van New York hep) en Godfried Meijer, de voormalige produktie-manager van Vm mona. Hij was het die de heren uitdaagde om de tijd van Gert- Het Vrumona-team met (geheel links) de heer Koudijs Jan Vuyk te verbeteren. En dat is ook gelukt; drie van de zes verbeterden de tijd van Gert- Jan. Dirk Turksema was de beste van het Vmmona-team. Hij hep de marathon in 2 uur en 59 mi nuten en daarmee bleef hij on der de magische drie uur-grens. Alle zes leden van het Vmmo na-team hebben trouwens de marathon uitgelopen. Ron Sie- rink eindigde in 3 uur en 33 mi nuten, Henk Naafs in 3 uur en 48 minuten, Ton Klinkenberg en Bert Knol in 3 uur en 58 mi nuten en Freek Wieringa in 4 uur en 2 minuten. Reserve Gijs Mandjes hoefde niet mee om dat niemand geblesseerd was.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 23