Huwelijken Zoeterwoude Den Bosch Rotterdam Dankbetuigingen Geboorten Zoeterwoude Bunnik Geslaagd Zoeterwoude Horecagebieden Bunnik Den Bosch ,2 M. van der Bent (Magazijn en Intern Transpoit) met mw. C. Ouwehand Mw. P.G.D. van Dorst (Public Relations Nederland) met de heer P.N.J. van de Loo R.J. Rosier (Verpakken) met mw. Y. Da Cmz Fortes L. Bumama (Brouwen) met mw. M. Schut H.J. de Wit (Intern Transport en Opslag) met mw. M. Verhoeven C.H.A. Zaunbrecher (Intern Transport) Voor Scheepvaart, vervoer en Expeditie: mw. A.L.H. Gravestein (ETA) Voor AMBI diploma: mw. E.C.M. Lob-Ozephius (Operationele On dersteuning) Voor VOA-2 Bedrijfskundig Analist: A. Zwanlchuizen (Operationele Ondersteuning) Robbert B., z.v. J.P. van Kempen (Verpakken) Patrick, z.v. R. v.d. Wal (Verpakken) Amsterdam Gideon Ruben, z.v. R.K.J. de Bruin (Marketing Services) Assia, d.v. A. Belqadi (Verpakken) Den Bosch Ozge, dochter van G. Yildirim (Brouwen) Marcel, zoon van W.N.J.F. Leyten (Verpakken) Cindy, dochter van F.J.C.M Kuypers (Nieuwbouw) Rebecca, dochter van C.M.A.N. Oudt (Verpakken) Erwin, zoon van f.A.J. Siegers (Brouwen) Wesley, zoon van G.J.L. Maurix (Verpakken) Stef, zoon van J.G.M. Broekhoven (Energiedienst) Voor Production and inventory management: A.J. van Bommel (Project Management) Voor NIMA-A: R.D. Hooglandt (Mangement Training) Voor AMBI HS 4: H.R.M. Kolpa (Informatiecen tram) Voor AMBI diploma: A. Schuchmann (Applicatie On twikkeling) Voor AMBI HS 4: R.W. Verhaagen (Informatisering HNB) Voor M.BA.: P.A. Vink (Debiteuren administratie) Voor de Biercursus: B. Burggraaf, M.C. Willigers, R.D. Hooglandt, J.D. van Karnebeek, P.F. v.d. Schee, P.f.B. van Schie, E.C.P. Strijp Voor M.BA.J.C.J. Nanne (Adm. Alkmaar) Voor NIMA-B: M.A.M. Marclc (Horeca Arnhem) Voor Management Integrale Goederenstroombesturing: M.A.A. van Dorst (Drankenhandel Grouw) Voor M.BA.: B.K. Wagenaar (Adm. Grouw) Voor NIMA-B: A.P.A.A. Molmans (Horeca Hoofddorp) Voor NIMA-A: mw. A.K.M. van der Niet (Verkoopbinnendienst Hoofddorp) Voor Industriële computer besturingen: F.M. Burggraaf (Storings dienst) Voor Kapillaire GC: A. Bouwer, R.C.J. Neutel (beiden Bedrijfstechn. Dienst) Voor de biercursus: G.J.G.M. v.d. Bruggen, P.C.A. Visser AVAL "lasrook en beschermende maatregelen": W.G.M. van Rooij (Technische Dienst) M.J.A.M. Kwaks (Technische Dienst) M.M. van Huiten (Technische Dienst) EVO-Logistiek en Intern Transport: H.A.J. de Kort (Intern Transport) EVO-Vorkheftruckchauffeur: A.f.A.H. Rovers (Intern Transport) L.S. Simonse (Intern Transport) Hierbij wil ik namens mijn vrouw en kinderen, mijn dank uit te spreken voor de bloemen, de cadeau's en de toespraak, die ik bij mijn afscheid mocht ontvangen. Tevens dank ik mijn collega's waar ik al die jaren heel fijn mee samen heb gewerkt. Het was in één woord geweldig. Otto Wiggers Langs deze weg wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken en de heer Kregel, hartelijk bedanken voor het prachtige bloemstuk en het drankenpakket, dat wij mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Wij hebben een onvergetelijke dag gehad. C.G. Story Hierbij wil ik mede namens mijn echtgenote de directie van Heineken bedanken voor de fruit mand, het drankenpakket en de envelop met inhoud ter gelegenheid van ons 60-jarig huwelijk. Tevens dank aan de heer Kregel voor zijn bemiddeling. Fam. H. Gouwens Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken bedanken voor het drankenpakket en de mooie plantenbak welke we mochten ontvangen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Ook mevrouw Van Kooten heel erg bedankt voor haar bemiddeling. Fam. f. van Batum Hierbij wil ik, mede namens mijn echtgenote, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het bloemstuk en het dranken- pakket, dat wij ontvingen ter gelegenheid van ons 40-jarig

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22