Beste wielrenner van het jaar Food Personality Award voor Amstel Malt Ruimtegebrek bij drankenhandel Amsterdam Tijdens de tradi tionele Amstel wielerlunch, die eind november in Amsterdam plaatsvond, werd Frans Maas- sen van de Buckler-wielerploeg uitgeroepen tot beste wielren ner van het jaar. Maassen kreeg deze huldiging vanwege zijn zege in de Amstel Gold Race 1991. De twee andere titeldragers zijn Jans Koerts en Leontien van Moorsel. Van Moorsel vanwege haar imponerende en geslaagde jacht op de regenboogtrui. Jans Koerts werd tot wielrenner van het jaar gekozen omdat hij het voorjaar de drie klassiekers Ster van Zwolle, Omloop van de Ba ronie en de Ronde van Noord- Holland won. De drie renners werden gekozen door de lezers van Wieier Revue. Grens over Op dezelfde Amstel wieler- lunch werd bekend gemaakt dat de Amstel Gold Race in 1992 de grens overgaat. Dan zal de race op 25 april het Drielan denpunt passeren en uiteinde lijk weer in Maastricht eindi gen. Van links naai rechts: Frans Maassen, Leontien van Moorsel en fans Koerts na de huldiging Utrecht Amstel Malt is 28 november onderscheiden met de Food Personality Award. De ze prijs wordt jaarlijks door het blad Food Personality uitge reikt in een aantal verschil lende produkt-categoriën. De Henk Rolhngswier, brand- manager Amstel en Michiel Egeler (rechts), hoofd Thuisverbruik met de Food Personality Award prijsuitreiking vond plaats in stadskasteel Oudaen in Utrecht. Opvallend is dat Amstel Malt al heel snel na de introductie (eind september) bij de detaillis ten in de prijzen is gevallen. De Food Personality Award wordt namelijk gegeven op basis van een jurering onder een grote groep van detaillisten in het thuisverbruikkanaal. Amstel Malt kreeg de prijs in de catego rie bier, frisdranken en sappen. Hoofddorp Dit jaar géén kerstfoto met nieuwjaarswens uit Hoofddorp. Wèl een andere foto, die we hierbij afdrukken. De Verenigde Drankenhandel Veraar B.V. in Hoofddorp heeft namelijk te kampen met ruim tegebrek en kan daardoor niet, zoals in andere jaren, met be hulp van kratten een kerstaf beelding maken. Het magazijn zit vanwege omzetstijging te vol. Vandaar dat één van de Nieuwjaarswensen voor 1992 'meer ruimte' luidt. De toe stemming voor uitbreiding is er al, maar het zal nog enkele maanden duren voordat die ge realiseerd is. Tot die tijd wordt er nog een beroep gedaan op het improvisatie-vermogen van de medewerkers. Ze zijn er zelf van overtuigd dat dat laatste door de juiste motivatie en in zet zeker zal lukken. In elk ge val wensen ze u nu via deze foto het allerbeste voor 1992.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 19