Verkoopkantoor Arnhem geopend Samenwerking met Casino Arnhem Burgemeester mr. P. Scholten van Arnhem opende maandag 11 november het nieuwe verkoopkantoor in Arnhem. Hij deed dat door het indrukken van een knop waar door vuurwerk uit een 1.80 meter lange Heineken-fles spoot. Ongeveer 350 genodig den, onder wie de heer Strobos, algemeen directeur Heineken Nederland, woonden de ope ning bij. en de Horeca Tap Service in Zwolle met hun familieleden en veel oud-medewerkers kwa men die dag naar Arnhem om het nieuwe pand te bewon deren. Dick Hageman kreeg van het personeel een modem schilderij met schildersezel ca deau. Dit cadeau staat nu in de hal van het nieuwe pand. De oud-medewerkers verrasten de heer Hageman met provincie- vlaggen (Overijssel en Gelder land] voor de officiële openings dag van 11 november. De afnemers van de voormali ge drankenhandel Otten-Van Uhm B.V. uit Duiven en bier- handel Janssen B.V. uit Arnhem en hun partners konden op 11 en 12 november het nieuwe verkoopkantoor en dranken handel bewonderen. Ruim zes honderd mensen maakten ge bruik van deze gelegenheid. Lekkage Bijna was het hele openings feest niet doorgegaan. Na af loop van de familiedag was na melijk lekkage ontstaan door het niet goed functioneren van een waterkraan. Als gevolg hiervan stond zondag 10 no vember de gehele drankenhan del blank. Arie van 't Hoff, verkoopleider van het horeca- gebied Gelderland/Overijssel hierover: "Gelukkig ontdekte een medewerker die spullen voor de opening kwam brengen de lekkage. Dick Hageman, drie medewerkers van het ma gazijn en ik hebben toen de hele zondag staan dweilen en vegen om al het water weg te krijgen. Daardoor kon de ope ning de volgende dag gewoon doorgaan en heeft niemand iets van de lekkage gemerkt!" Dick Hageman, hoofd Horeca- gebied Gelderland/Overijssel overhandigde de burgervader namens de drankenhandel Rij kerswoerd een cheque voor de restauratie van de Eusebius- kerk. Vervolgens kreeg de heer Scholten namens Heineken Nederland vijfduizend Alfred Heineken-tulpen' aangeboden. Deze hebben inmiddels in Am- hem een eigen stek gekregen. Familiedag Voorafgaand aan de officiële opening, werd op zaterdag 9 no vember een familiedag gehou den. Ruim 250 mensen, onder wie medewerkers van het ver koopkantoor en de dranken handel, de Technische Dienst De burgemeester van Arnhem verricht de officiële opening van de stichting zal bestaan uit vertegenwoordigers van Schouwburg Casino en Heine ken, die samen het programma- aanbod zullen overleggen. Heineken wil door deelneming in de stichting nog eens haar verbondenheid met Den Bosch benadrukken. Voor Schouw burg Casino Den Bosch biedt deze samenwerking de moge lijkheid om haar naam als or ganisator van hoogwaardige culturele evenementen verder vorm te geven. Het eerste eve nement vindt volgend jaar plaats in Den Bosch. Den Bosch Heineken en de Schouwburg Casino Den Bosch hebben gezamenlijk een stichting opgericht, die jaarhjks een aantal bijzondere culturele manifestaties in Den Bosch gaat organiseren. Het bestuur De ondertekening van de overeenkomst werd verricht door van links naar rechts de heren Olthoff (Hoofd Horeca- gebied Brabant), Dona (Bossche Wethouder van Cultuur) en Hosang (Hoofd Horeca Heineken Nederland) ,k i AÏ'M.Ï

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 15