Nederlandse liedjes in Amstel Karaoke Show Pannebier nieuwe drankenhandel Sluitingstijd PUM omstel' asissk Amsterdam Meezingen met Nederlandse liedjes in de Amstel Karaoke Show. Dat is sinds 12 november mogelijk, nu de Amstel Karaoke Show ook een Nederlandse laser disc tot zijn beschikking heeft. De première vond plaats in café Cranes Palace in Amsterdam. Daar overhandigde directeur T. Sudo van Pioneer Electronic Holland B.V. de plaat met 28 Nederlandse hits aan Sjoerd Zwanenburg, product-manager Amstel. Directeur Sudo liet ver volgens horen dat ook hij het Nederlandse lied een warm hart toedraagt. Voor het over volle café zong hij het bekende 'Tulpen uit Amsterdam'. Directeur Sudo (links) r overhandigt Sjoerd Zwanenburg de eerste plaat. Uiterst rechts presentator Jacques d'Ancona Sjoerd Zwanenburg en Paul Broersen (rechts) van Amstel met Alles kan een mens gelukkig maken'. De zomerhit uit 1989 van de Nederlandse zanger René Froger Amersfoort Ter gelegenheid van het bereiken van het hoog ste punt van de nieuwbouw, werd 15 november pannebier gedronken bij de nieuwe Amersfoortse Drankenhandel. Van links naar rechts: Direkteur Jaap de Graaf, Projectleider Henk Jansen, Hoofd Horecagebied Fred Tromer en Project ontwikkelaar J. Muskens heffen het glas Dit bedrijf is 1 januari 1992 een feit als de drankenhandels in Amersfoort en Spakenburg (Koelewijn) officieel worden samengevoegd. Op 13 januari gaat de nieuwe drankenhandel open en zullen de twee andere panden worden gesloten. Alle medewerkers van Amersfoort en Koelewijn krijgen dan een functie binnen het nieuwe bedrijf. Jaap de Graaf wordt de directeur. Het PUM (Personeels Uitgiften Magazijn) in Zoeterwoude is maandag 30 en dinsdag 31 de cember gesloten na 12.00 uur 's middags. Het PUM in Den Bosch is vanaf woensdag 25 december 1991 tot donderdag 2 januari geslo ten. De deuren gaan weer open op 2 januari om 14.00 uur.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 14