Prins Carnaval steekt bier 1100ste Heineken kelder bierinstallatie Den Bosch Op de elfde dag van de elfde maand bracht Prins Carnaval het traditionele be zoek aan de Oeteldonkse Hof- brouwerij. Prins Amadeiro XXIII werd daarbij vergezeld door Albert de Voogd, bedrijfs leider in Den Bosch en Hans Olthoff, hoofd Horecagebied Brabant. Op de foto steekt de prins het camavalsbier. Daar mee wordt de hoeveelheid ge hopte wort bepaald. Ook in twee andere vestigingen van Heineken deed Prins Car naval zijn intrede. Zo werd op II november in het Heineken Ontvangstcentrum oud-Ajacied Sjaak Swart gekroond tot de nieuwe Stadsprins Carnaval van Amsterdam. Ook de Zoeterwoudse vesti ging werd niet overgeslagen. Hier was het de als prins Carna val verklede Heineken-mede- werker Eric Weiten die de brou werij een bezoek bracht. Hij stak op de elfde van de elfde om elf over elf het eerste brouwsel dat bestemd is voor speciale proeven in de brouwerij. Dit proevenprogramma zal onge veer anderhalf jaar duren en wordt in samenwerking met Produktie en Heineken Techni cal Services (HTS) uitgevoerd. kies i Loosbroek Discotheek Lu nenburg in Loosbroek nam 9 november op feestelijke wijze de 1100ste kelderbierinstallatie van Heineken in gebruik. Hoofd Horecagebied Hans Olt hoff opende de avond met een officiële toespraak. Daarbij wa ren ook hoofd Horeca Heine ken Nederland Willem Hosang, Verkoopleider Jaap Matthijssen en vertegenwoordiger René Beltjens van het horecagebied Brabant aanwezig. De negentig personeelsleden van Lunen burg worden vóór de opening verrast met een Heineken-at- tentie. In totaal kwamen 2600 bezoe kers naar de discotheek. Allen Het vuurwerk op het podium kregen vanwege de 1100ste kel derbierinstallatie één gratis consumptiebon voor Heineken bier. Ook konden zij via een groot videoscherm zien hoe de kelderbierinstallatie in Lunen burg geplaatst is op het dak van de discotheek. Later was bin nen op het podium een groot vuurwerk te zien, waarbij de naam 'Heineken bier' zichtbaar werd. Discotheek Lunenburg

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 11