Pepsi in winters jasje De flessen en blikjes Pepsi cola, Pepsi Light en Cafeïne vrije Pepsi Light zijn vanaf deze maand gestoken in een winters jasje. Deze sfeervolle uitmonstering zal tot medio januari op de winkelschappen staan. De afgelopen zomer introdu ceerde Pepsi.de 'coolcans'. Alle blikjes kregen toen tijdelijk een modem zomers jasje. "Zowel de handel als de consument reageerden erg enthousiast op de frisse coolcan-ontwerpen", aldus Raynaud Mignot, pro duct-manager Pepsi bij Vrumo- na in Bunnilt. "Pepsi wil dit suc ces nu voortzetten met een nieuwe serie: de 'Pepsi Winter- collection'. Ditmaal krijgen alle verpakkingen van Pepsi tijde lijk iets extra's. Met deze collec tie bieden wij de handel, de horeca en de consument een gezellige winterse sfeer aan." kunststof anderhalve literfles, het 33 centiliter-blik en het 0,2 liter flesje); 'Pepsi Pinguins' (voor de literfles en de kunststof anderhalve literfles Pepsi Light); en 'Snowy Sneeuwpop' (voor de literfles en de anderhalve liter fles Cafeïnevrije Pepsi Light). Winkeliers krijgen displays, posters en kratlcaarten in de stijl van de Pepsi Wintercollec- tion, voor een smaakvolle pre sentatie aan de klanten. Nieuw logo Medio volgend jaar wordt het huidige Pepsi-logo vervangen door een nieuw. In de Verenig de Staten is dat al gebeurd. Voorafgaand van de introductie op de Nederlandse markt, zal Vers van 't Vat volgend jaar aan dacht besteden aan deze wijzi ging. Verschil Het gaat om vier verschillende verpakkingen: 'Winter Wonder land' en 'Winterland' (voor de Pepsi cola in de literfles, de De Pepsi-familie is de komende weken in een winters jasje gestoken CAFEÏSJ

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 8