Op foto met Buckler-renner Buitenland Curasao Kameroen Martinique Papua Nieuw Guinea China Singapore Zaïre Nieuw Zeeland Maleisië Rosmalen Tijdens de on langs gehouden Horeca Vak beurs Brabant in het Autotron in Rosmalen, konden bezoe kers op de foto met renners van de Buckler-wielerploeg. Dat gold voor de horeca-onderne- mers die tijdens de beurs vijf kratten of twee fusten Buckler bestelden. Zij kregen na de beurs hun kleurenfoto gesig neerd thuisgestuurd. Steven Rooks was een van de aanwezige Buckler-renners Bij de achterpagina: Deze foto kregen wij van de heer H. Anthonisse uit Rotterdam. Het betreft een opname uit juni 1954. De foto is genomen in Vlaardin- gen. Daar reed een Heineken-reclamewagen in de zogenoemde 'Haringrit' mee. (vervolg van pagina 23) De heer D. Walsh keerde op 28 sep tember terug uit Willemstad waar hij was gedetacheerd bij de Antil liaanse Brouwerij N.V. in het kader van een automatiseringsproject. De heer W.A. Vermaas vertrok 3 ok tober naar Willemstad voor een detachering als Installations Engineer. De heer G.J. van Aalst keerde 30 september terug van zijn deta chering als Chef Service Technique a.i. bij International Brasserie S.A. in Douala. De heer P.H.A. Bleijs keerde in sep tember terug uit Lamentin. Bij Bras serie Lorraine SA was hij gedeta cheerd als Chef de Fabrication a.i. De heer W.S. de Jonge is uitgezon den als Technological Controller bij Papua New Guinea Breweries Ltd. in Post Meresby. De heer G. Slootweg keerde terug uit Shanghai waar hij bij Shanghai Mila Brew Co. Ltd. was uitgezonden als General Manager, aansluitend is de heer Slootweg benoemd als Af delingshoofd Support HTS. De heer L.M. Harinck is per 30 sep tember gedetacheerd als Consultant Instrumentation bij A.P.B. in Singa pore. De heer E.J.P. Ketelaar is terug gekeerd naar Nederland. De heer Ketelaar was werkzaam in de functie van Coord. Commercial/ Distribution bij Bralima S.A.R.L. in Bukavu. De heer R.A. Wille heeft een functie aanvaard als Chef Service Technique in Kinshasa. De heer Ph. Hartog heeft per 1 no vember de onderneming verlaten. Hij was werkzaam als Directeur Financier bij Boukin S.A.R.L. in Kinshasa. De heer M.F.J. Derlcs is gedetacheerd bij Dominion Breweries Ltd. in Auckland in de functie van Brewery Manager. De heer A. Bots keerde op 5 oktober terug vanuit Maleisië alwaar hij was gedetacheerd bij Guinness Anchor Berhad in de functie van Process Lead Engineer. De heer A. Filé keerde op 4 oktober temg na een detachering als Senior Electrical Engineer HTB. De heer B.J. van den Berg heeft zijn uitzending als Technical Director naar Guinness Anchor Berhad beëindigd. Op 1 november is de heer Van den Berg in de functie ge treden van Directeur Heineken Technical Services.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31