Extern smaakpanel in de maak; Personeel bekijkt Amstel commercial Nieuwe sixpacks Kinderopvang Heineken Nieuwe fietspaden Pepsi in winterstijl Evenementen: Heineken Jazzfestival en Jumping Amsterdam Uit een ander vaatje getapt Nieuwe bedrijfsfilm Bols Benelux Beaujolais Primeur 1991; Amstel Hengelfestijn Introductie Amstel Malt in de horeca Homems-project Heineken 1 uit het vat: gistperser Jan de Kort Bedrijfsnieuws: Nieuwe standplaats dubbeldekkers; 10 Geslaagde familie-excursie; Nieuwe gezichten achter balie kantoor H'Bosch Ontvangstcentrum in trek; A.H. Heineken onderscheiden; 14 Bliklijn krijgt vorm Opnamen Heineken-films gestart; Introductie Strothmann 19 Apfel Vestiging belicht: Horecagebied Limburg Kroniek Afscheid en jubileum Wat in het vat zit, verzuurt niet Bedrijfsnieuws: Horeca-ontvangsten A'Stad; Nieuwe 26 commercial Jagermeister; Gratis krat Amstel Malt al gehaald? Hoofdredactie: Hella Schoonveld Eindredactie: Peter Everts Redactie: Marguerite Feenstra Yvonne van Stek-Sanders Redactie-assistentie: Margritha Meijer Redactie-adres: Postbus 530 2380 BD Zoeterwoude tel: (071-) 457234/456288 Redactiecommissie: mw. F.N. Tjaarda (voorzitter) mw. mr. R.A. den Dub belden R.G.H. Elfrink drs. D.R. Hooft Graaf land P. de Lange drs. J.L. van Oordt Correspondenten: G.W. Westenberg (Rijssen) H. Meyer (Bunnik) mw. M.B.f. van der Lin den ('s-Hertogenbosch) B. van der Graaf (Rotterdam) H.K.M. Arens (Zoeterwoude) Overname van de gehele of gedeeltelijke inhoud van dit blad is slechts toegestaan na verkregen toestemming van de staf dienst Public Relations Nederland in Zoeter woude, telefoon: (071-)457100. Hobby: Ed Mol en zijn treintjes Night of the Proms: weergaloos Maximale beloning voor idee Op foto met Buckler-renner; Bij de achterpagina; Kroniek (vervolg) Bij de voorpagina: Ook deze herfstvakantie zijn in Zoeterwoude 30 familie-excursies gehouden. Met groot 31 succes. Meer hierover op pagina 10

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 2