Horeca- ontvangsten A'Stad Gratis krat Amstel Malt al opgehaald? Nieuwe commercial Jagermeister Heineken en haar klanten. De genodigden krijgen een gedeel telijk informatief en daarnaast recreatief programma aangebo den. Je moet het zo zien, dat horeca-mensen altijd in de weer zijn voor anderen. Tijdens de ontvangsten wordt dat om gedraaid. Dan bieden onze ver tegenwoordigers hèn gastvrij heid aan. Sinds 1985 hebben we op die manier inmiddels 38.000 horeca-relaties ontvangen. Dit jaar voor het eerst in Amster dam. In de afgelopen jaren hiel den we horeca-ontvangsten in onze brouwerijen in Den Bosch en Zoeterwoude", aldus de staf medewerker Ontvangsten van PR Nederland, Ruud Geersin- ga. De vertegenwoordigers nodi gen niet elk jaar dezelfde men sen uit. Normaal gesproken wordt een horecaondernemer eens in de vier a vijf jaar uitge nodigd. met de wereld van Heineken. Tot half december worden ver deeld over 40 dagen 4.000 hore- ca-ondernemers ontvangen. "De horeca-ontvangsten zijn vooral bedoeld voor het ver stevigen van de relatie tussen Amsterdam In het Heineken Ontvangstcentrum aan de Stad houderskade in Amsterdam worden sinds half september horeca-ontvangsten gehouden. Relaties van onze brouwerij uit de acht horeca-gebieden in ons land, maken daar nader kennis uit het ijs-en-ijskoude water. De butler is in een antieke onderzeeër op zoek naar zijn werkgever. Als de lord gesigna leerd is, komt de duikboot bo ven de zeespiegel. Het luik gaat open en de butler verschijnt met de vraag: "Jagermeister, meneer?" Daarop volgt het be kende antwoord. Deze maand staat voor al le Heineken-medewerkers een gratis krat Amstel Malt klaar in het PUM. Heeft u de uwe al op gehaald? Het kan nog tot 1 de cember. Is uw gratis krat al leeg? Geen nood. Het alcoholvrije Amstel Malt is sinds 1 novem ber ook te koop in het PUM. Sinds kort is een nieuwe com mercial van Jagermeister te zien op de Nederlandse tele visie. De titel is 'Duikboot'. Ook deze keer spelen de beken de lord en zijn butler de hoofd rol. We ontmoeten het duo op de Noordpool. De lord zit op een ijsschots te vissen. Aan de horizon duikt een periscoop op

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 26