Afscheid E.K.P. Daniël Afscheid LA.SIeven 25 jaar A.M. Kobessen Zoeterwoude Na een dienst verband van 35 jaar nam de heer E.K.P. Daniël, Group Tech nical Manager voor Heineken in Buenos Aires, Argentinië, op 5 november jongstleden af scheid van onze onderneming. Tijdens een bijeenkomst in Zoeterwoude schilderde Regio nal Technical Manager RA.M. Heemskerk de internationale loopbaan van de heer Daniël, startend in Venezuela en via onder andere Nigeria, Spanje en Griekenland eindigend in Argentinië. Onder het motto 'spiegels en kralen' ontving de heer Daniël van zijn collega's een enveloppe ter besteding aan een cd-speler. In zijn dank woord keek de heer Daniël te rug op een goed partnership zo wel binnen Heineken als met de locale ondernemingen. Den Bosch Hoewel de heer L.A. Sleven pas per 1 februari volgend jaar met pensioen gaat, stond hij erop om op vrijdag 11 oktober 1991 zijn afscheids receptie te houden in de Cam- brinuskelder van de Bossche brouwerij. Tijdens de druk be zochte receptie werd Leo Sle ven achtereenvolgens toege sproken door de heren Stolk (commercieel directeur Heine ken Nederland), Le Poole (hoofd Beheer Onroerend goed en tevens chef van Leo Sleven), Van Hilten en Zewald (beiden oud-collega's) en mevrouw Ru bers (vice-voorzitter OR-hore- cagebieden). De heer Zewald belichtte op een zeer humoris tische wijze enige van Leo's op vallendste ideeën. Bijvoorbeeld die van de bedrijfsautoregeling, waarin hij ondermeer voorstel de de vertegenwoordigers Por sches te geven zodat ze sneller bij de klanten zouden zijn. Na het formele gedeelte van de re ceptie werd nog langdurig na gepraat onder het genot van een drankje en een hapje. Leo Sleven ging overladen met ca deaus huiswaarts. Rotterdam In het bijzijn van zijn vrouw, zijn zoons, een vriendin en zijn moeder en schoonmoeder, vierde de heer A.M. Kobessen 5 november in de Raadskelder van Rotterdam Crooswijk zijn 25-jarig dienst- jubileum. De jubilaris is mede werker Infocentrum/Decentra le systemen. De heer Van de Berg schetste tijdens de recep tie in het kort de loopbaan van de jubilaris. Ook noemde hij de vaardigheden en motivatie van de heer Kobessen op, die al zichtbaar waren op zijn cijfer lijst van de Middelbare Dag handelschool (1965). Na de overhandiging van de jubi- leumspeld, vertelde mevrouw Brandt iets over het OR-werk van de jubilaris. Deze is binnen de OR Amsterdam/Rotterdam een graag gezien lid vanwege zijn verstandige opmerkingen, zijn dosis humor en grote inzet. De heer Rodenrijs overhandig de tenslotte namens de col lega's een glazen bierlaars met geld.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24