Dankbetuigingen Overleden In memoriam A.J. Brouwers Burundi De heer L. v.d. Male is per 10 no vember gedetacheerd als Chef Service Entretien a.i. bij Brarudi S.A.R.L. in Bujumbura. De heer J.O. Dik is uitgezonden als Specialiste de Montage bij Bramdi S.A.R.L. in Bujumbura. De heer C.A.J. Klaver is terug gekeerd naar Nederland vanuit Bujumbura, waar hij werkaam was in de functie van Chef Service Entretien Général. Spanje De heer A. Dalstra is teruggekeerd naar Nederland in verband met het einde van zijn detachering naar El Aquila S.A. Groot-Brittannië Per 1 oktober heeft de heer E.A.P.M. Hoogeweegen onze dienst verlaten. Hij was werkzaam bij Distilled Trading Int. Group in Londen als Coordinating Manager. lie de la Reunion Eind oktober is mevrouw J.F. Speek teruggekeerd uit St. Denis waar zij als Management-trainee een project begeleidde. Zwitserland De heer F.P.H. Bot is per 1 november benoemd als opvolger van de heer M.A.F. Greeve in de functie van Ge neral Manager Heineken Schweiz AG, Zürich. Hongarije De heer M.A.F. Greeve is per 1 no vember benoemd tot Deputy General Manager van Komaromi Sögyar RT, Komaron. Griekenland De heer G.J.A. Borggreve is terug gekeerd naar Nederland vanuit de Athenian Brewery SA, Patras om zich voor te bereiden op uitzending naar Papua Nieuw Guinea. Rwanda De heer K. de Vries is gedetacheerd bij Bralirwa SA in Gisenyi in de functie van Chef de Service Technique a.i. De heer W. de Vries en zijn vrouw zijn in oktober teruggekeerd naar Nederland vanuit Gisenyi. Angola De heer G.A.C.F. Wynen is per 1 ok tober benoemd als Directeur Technique bij de empresa Angolana de Cervejas S.A.R.L. in Dondo. (vervolg buitenland zie pagina 31) Langs deze weg willen wij de direc tie dank zeggen voor het dranken pakket en plantenbakje dat wij mochten ontvangen voor ons 25- jarig huwelijksfeest. Het was voor ons echt een verrassing. Ook namens onze kinderen hartelijk bedankt. Fam. E. Castein Hierbij wil ik, mede namens mijn vrouw, de directie van Heineken hartelijk bedanken voor het dran kenpakket en het mooie bloemstuk dat we mochten ontvangen ter ge legenheid van ons 40-jarig huwelijk. Tevens willen wij mevrouw Van Kooten bedanken voor haar bemid deling. Fam. M. Dekker Graag wil ik ook namens mijn vrouw de directie hartelijk bedan ken voor het bloemstuk en dranken pakket. Deze kregen wij met uw ge lukwensen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Ook aan de heer Kregel onze hartelijke dank. T. Blom De overweldigende belangstelling tijdens mijn afscheidsreceptie heeft mij zeer geroerd. Voor al de goede wensen, telegrammen, brieven, bloe men en prachtige cadeaus wil ik de directie, chefs, collega's en relaties hartelijk dank zeggen. M. van Woerden Bij deze wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en allen die aanwezig waren bedanken voor de bloemen en cadeaus, toe spraak en goede wensen, die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ont vangen. Bertus Matser Bij ons 40-jarig huwelijk werden bij blij verrast met een mooi bloemstuk van de directie van Heineken. Ook het drankenpakket heeft een bij drage geleverd aan onze feestdag. Tevens danken wij Lou Kregel, die dit alles prachtig heeft geregeld. Daarnaast bedanken wij Leen Kroep voor de felicitatielcaart die hij ons toestuurde. Joop en Rosa Bliek Ons 40-jarig huwelijk was een waar feest, wat mede werd verhoogd door het mooie bloemstuk en de heerlij ke drankjes wat ons door bemidde ling van Sonja is toegekomen. Al jaren weg en toch worden wij niet vergeten, dit waarderen wij zeer. Onze hartelijke dank. Tiny en Joop v.d. Born Hierbij willen wij de directie van Heineken hartelijk dank zeggen voor het mooie cadeau en het prachtige bloemstuk dat wij ter ere van ons 50-jarig huwelijk hebben gekregen. De heer en mevrouw J. Meulendijks Op 19 oktober is de heer M.A. Snoeren (69) overleden. De heer Snoeren is op 25 februari 1974 in dienst getreden bij Heineken Den Bosch. Op 1 mei 1987 is hij met pensioen gegaan. Op 28 oktober is de heer A. van Overveld (76) overleden. De heer Van Overveld was in dienst bij Vrumona sedert 11 augustus 1969. Sedert 1 september 1980 was de heer Van Overveld met pensioen. Op 14 oktober 1991 overleed op 45- jarige leeftijd toch nog onverwacht Toon Brouwers. Dit gebeurde na een lang ziekbed, waardoor de heer Brouwers vanaf maart van dit jaar niet meer in staat was te werken. De heer Brouwers kwam in dienst bij Heineken op 1 januari 1975 bij de afdeling Verpakken in Den Bosch. Hij was daar werkzaam als bedieningsman en bedieningsvak man totdat hij wegens hartpro blemen per 1 juli 1985 wisseldelen- beheerder in dagdienst werd. We herinneren ons Toon Brouwers als een rustige man, gemakkelijk in de omgang en iemand die klaar stond als er problemen waren. We wensen zijn vrouw en kinderen veel sterkte toe met dit zware verlies.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 23