Huwelijken Geboorten Geslaagd Onze dienst verlieten Buitenland Amsterdam Mw. E.C. Ie Poole (Concern Juridische Zaken) met R.A. Felix Den Bosch O. Akgul (Intern Transport) met mw. J. Jevgi J. van Ham (Brouwen) met mw. W. van Altvorst J.M. Huygens (Intern Transport) met mw. P. van Harmeien M. Koudad (Verpakken) met mw. Z. Bouchaali L. Pijnenburg (Ontvangsten) met mw. A. Piters P. van Rijn (Verpakken) met mw. M. Wijffels L. Stabel (Technische Dienst) met mw. Schonkeren A. Wagenaars (Verpakkenmet mw. P. v.d. Hoven Zoeterwoude Rectificatie: Mw. B.E. Jansen (Extern Transport) met dhr. R.J. Deys Bunnik Mw. O.M.J. van Hijfte (Reclame en Promotions) met E.F. Leufkens Zoeterwoude Berit, d.v. M.A. Renting (Kwaliteits dienst) Den Bosch Yvonne, d.v. G. Huizer Gros (Verpakken) Leonard, z.v. P. Sassen (Proces techniek) Meivin, z.v. E. Vaissaire (Verpakken) Soraya, d.v. A. Bekkers (Verpakken) Dagmar Ilse, d.v. F. Kooistra (Verpakken) Stefan, z.v I. Bijsterveld-Hannema (Technische Dienst) Amsterdam Jelle, z.v. H. Harens (Directie chauffeur) Bunnik Liselotte C., d.v. mw. A.C. Lenter- man (Productmanagement) Leon, z.v. A.C.G. Verstraeten (Plan ning en Control) Johanna M., d.v. J.P. Donkervoort (Intern Transport) Buitenland Stefanie, d.v. Ph. Hartog (Zaïre) Amsterdam Voor NIMA-A: C. Nieveen (Distr. en Logistics) Voor Reklame-A: J.A.M. Zentveld (Sales Promotions) Den Bosch Voor NVC Verpakkingsdeskundige B: P.J.J. van Besouw (Verpakken) Voor de cursus MBO-MEB: A.A.C.J.M. Hamers, M.C.C. de Gier, A.L.J. Maurix, M. Maas (allen Verpakken) Voor LSBL-VOA: J.W.A. de Werdt, P.J.M. van Dommelen, A.J.F. de Bever, M.C. Schut, M.H. Li, A. v.d. Wulp, J.A.M. van Hirtum, C.J. v.d. Splinter, P.C.M. van Bergen, H.G.M. Krete, F.P.A. Reinders, M.A.C.H. Verhagen (allen Brouwen) Voor LSBL-B1: P.C.M. Hermse, W. Jooren, M.G.M. van Osch, H.A.C.M. Welts, F.Th.L.A. v.d. Broek (allen Brouwen) Voor LSBL-B2: A.A.M.T.J. Couwenberg (Intern Transport) Voor EVO-Vorkheftruckchauffeur: P. Stoter, R.F. Bosz (beiden Intern Transport) Zoeterwoude Voor het diploma BePro: M.J. van Gemert, M. Kaandorp, R.J. Rosier, A. Ziani (allen Verpakken) Voor het diploma VaPro Proces operator A: F.C. Ammerlaan, E. van Dorp, W.F. Haagsma, J. Hazenoot, P.A.M. van de Sman, R.W. Tromp (allen Verpakken) Voor het diploma VaPro Proces operator B: M. Hoek, A.A. Kool bergen, C. Vijfvinkel (allen Verpakken) Rotterdam Voor Oper. Man. la: E.C.M. Löb- Ozephius (ETA) Horecagebieden Voor de Basis Opleiding Brouwerij Vertegenwoordiger Horeca: D. van der Bijl, H. Essaadi, G.J.M. van de Gevel, B.J.A. Gielens, M.W.J. Kuijt, C. van Luit, B. Minneboo, E. de Swart, J.M.E. van der Vliet, A.G.M. van der Zandt Bunnik Voor Industriële smeermiddelen: C.H.W. van Leeuwen (Mech. Werkplaats) Voor het certificaat Nederlands Mavo D: V. Garcia y Alvarez (Kwahteitsdienst) Voor certificaat Nederlands/Engels Mavo: W.A. van Zelm (Elektro Techn. Dienst) Voor Industriële computer besturingen: F.M. Burggraaff, H. Hendriksen (beiden Storingsdienst) Voor Besturingstechniek: C.G. Versteegh (Storingsdienst) Voor Mechanische aandrijftechniek: R. van de Meent (Storingsdienst), C.H.W. van Leeuwen (Mech. Werk plaats) (Na een dienstverband van drie of meer jaar) W.P.G. v.d. Geest (Zoeterwoude/ Energie Ploeg 4) Brazilië De heer B.J.J.P. van der Weijst is teruggekeerd uit Rio de Janeiro na een detachering als Brewer bij Kaiser Rio S.A. Indonesië De heer R. Duursema keerde terug uit Indonesië alwaar hij bij Multi Bintang Indonesia werkte als Deputy President Director. Per 16 november is de heer Duursema benoemd tot controller bij Corporate Finance en Systems. De heer J.A.M. Koop is 7 november vanuit Kinshasa teruggekeerd naar Nederland om zich voor te bereiden op uitzending naar Indonesië. Argentinië De heer P. Hamers is uitgezonden als Group Technical Director Quilmes, bij Cerveceria y Malteria Quilmes in Buenos Aires.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22