Ontvangstcentrum in trek A.H. Heineken onderscheiden Bliklijn krijgt vorm van De heer A.H. Heineken is bevorderd tot Officier in de Or de van het Legioen van Eer (Of ficier de la Légion d'Honneur). Het gaat hier om een Franse on derscheiding. De Ambassadeur van de Republiek Frankrijk in Nederland, de heer Jean-René Bernard, overhandigde op 5 no vember de bijbehorende ver sierselen. De heer Heineken was sinds januari 1984 al Rid der in de Orde van het Legioen van Eer (Chevalier de la Légion d'Honneur). De bevordering werd toegekend vanwege zijn niet aflatende belangstelling voor Frankrijk en zijn betrok kenheid bij de Franse samen leving. Zoeterwoude Colonne 6 in Zoeterwoude begint vorm te krijgen. Het gaat hier om de nieuwe bliklijn, die in januari De stand van zaken eind week 43 aanstaande in gebruik wordt genomen. Er wordt momenteel druk gewerkt aan de montage van de nieuwe bussencolonne. In Zoeterwoude worden nu nog geen blikjes afgevuld met bier. Amsterdam Er is veel be langstelling voor het Heineken Ontvangstcentrum. Gerekend vanaf de opening op 22 mei, zullen er eind dit jaar ongeveer 70.000 mensen te gast zijn ge weest. Het afgelopen hoogseizoen kende Amsterdam een grote stroom van toeristen. Gebleken is, dat de voormalige brouwerij aan de Stadhouderskade nog steeds een van dé toeristische trekpleisters van onze hoofd stad kan worden genoemd. Ook vinden in de expositie- en ontvangstruimten veel speciale ontvangsten plaats, zoals die van Nederlandse horeca-rela- ties en buitenlandse zakencon- tacten. Chef Ontvangsten Bart Schiphorst: "Ilc ben blij met de ze populariteit. Als toeristen in de Amsterdamse hotels vragen wat een bezoekje waard is, wordt veelal de Heineken Brou werij als eerste genoemd. De rondleidingen waren de afgelo pen maanden dagelijks uitver kocht. De bezoekers komen van over de hele wereld. De de wereld reacties zijn zonder uitzonde ring positief. Dat alles bevestigt dat het Ontvangstcentrum een goed visitekaartje van Heine ken is."

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 14