Beaujolais Primeur Heneelfestijn: typisch Hollands Benelux maar met behulp van moderne apparatuur. Bols Benelux is his torie en moderne bedrijfsvoe ring tegelijk." Bols ontvangt jaarlijks zo'n 7.500 bezoekers. 'Ruiken en proeven' is een onderdeel van het ontvangstenprogramma van Bols Benelux, maar kan ook afzonderlijk worden ver toond. In de film zien we naast de hoofdrolspelers me dewerkers van Bols Benelux bezig met hun dagelijkse werk zaamheden. Een aantal perso neelsleden figureerde tijdens de opnamen in Grand Café De Kroon. De produktieopnamen zijn gemaakt op diverse plaat sen in het bedrijf. Wim Ingen- hoven is erg tevreden over de samenwerking met de afdeling Marketing en de mensen van de afdelingen waar is gefilmd. Actueel In-de montage van de film is re kening gehouden met het ver anderen van verpakkingen en de introductie van nieuwe pro- dukten. "Wanneer er iets in ons assortiment wijzigt, kunnen we eenvoudig oude produktbeel- den vervangen door nieuwe", aldus Wim Ingenhoven. nemers; slijters en andere rela ties die wij hier ontvangen, krijgen we regelmatig de reac tie: 'Ik had niet gedacht dat er zoveel bij komt kijken.' De film toont aan dat onze produkten met veel zorg worden gemaakt van natuurlijke grondstoffen. We doen dat op ambachtelijke wijze en volgens oude tradities, HARD PKREaFIL™-^ M .JOIAIS PRIME Zoetermeer Vanaf 21 novem ber is hij er weer: de Beaujolais Primeur. Geen vorstschade, ruim voldoende zonuren en uitstekende oogstomstandig- heden beloven dit jaar een fris se en zeer fruitige wijn. De Hei- neken-medewerkers die de wijn besteld hebben, kunnen de Beaujolais Primeur 1991 tot en met 1 december in het Per soneels Uitgiften Magazijn (PUM) ophalen. Amsterdam Honderd club kampioenen van verenigingen uit het hele land, namen 12 ok tober jongstleden deel aan het Nationaal Amstel Hengelfes- tijn. Aan de oevers van de Am- stel ving sportvisser J.J. Kelder man uit Haarlem de meeste vis: in totaal 26.725 gram. Hij werd daarmee winnaar van dit ty pisch Hollandse evenement. Tweede werd A. Evripidou uit Amersfoort met 14.450 gram en de derde plaats was voor H. Kleijn uit Arkel, die 11.400 gram vis schoon aan de haak sloeg. De dag werd afgesloten in het Heineken Ontvangstcentrum. Daar kreeg winnaar Kelderman de wisseltrofee en een aanden ken overhandigd door Sjoerd Zwanenburg (product-manager Amstel).

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 13