Nieuwe standplaats dubbeldekkers Geslaagde familie-excursie Nieuwe gezichten achter de balie Zoeterwoude Voor de twee dubbeldekkers van de Afdeling Ontvangsten in Zoeterwoude is een speciale parkeerplaats aangelegd. Ze staan sinds kort vlakbij een trappenhuis van de afdeling Verpakken. Tijdens rondleidingen gaan bezoekers daar naar binnen voor een kijk je bij de fustenlijn en de flessen- bjnen. Zoeterwoude Ook dit jaar werden onder grote belangstel ling tijdens de herfstvakantie (op 15, 16 en 18 oktober) fami lie-excursies in Zoeterwoude gehouden. Daarbij konden Hei- neken-medewerkers ook hun kinderen van boven de tien de brouwerij laten zien. Zowel gro te als kleine bezoekers keken hun ogen uit tijdens de rondlei ding door de Zoeterwoudse brouwerij. Na afloop volgde voor iedere deelnemer een Klein en groot op rondleiding in de brouwerij op woensdag 16 oktober koud buffet in ontvangst gebouw De Hooiberg. Het is voor de afdeling Public Relations verrassend dat na zo veel van deze familie-excursies de belangstelling nog steeds enorm groot is. Soms sturen medewerkers hun opgave te laat in, zodat er geen plaats meer is en ze teleurgesteld moeten worden. De familie-excursies worden tot nu toe elk jaar tijdens de voorjaars- en herfstvakantie ge houden. Er wordt nu gekeken of er ook bij andere vestigingen regelmatig familie-excursies kunnen komen. Den Bosch De vernieuwde hal van het kantoorgebouw aan de Rietveldenweg is klaar. Ach ter de balie zitten voor de be zoeker twee nieuwe gezichten: het zijn de telefonistes/recep tionistes Berdine van Wanrooy (op de foto rechts) en Anne Marie van Herpen (links). Beide vrouwen werkten al langer als telefonistes in Den Bosch. In het midden op de foto Ed Veen, chef Interne Dienst in Den Bosch.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 10