wedstrij dagenda Actie van Bols Benelux Agenda Amstel Karaoke Show De Buckler Wielerploeg doet in de maand oktober mee aan de volgende wedstrijden: Grand Prix of Hamilton, Canada Grand Prix Cycliste des Amériques, Canada Paris-Tours, Frankrijk (TV) Milaan-Turijn, Italië (TV) Ronde van Piémonte, Italië (TV) Ronde van Lombardije, Italië (TV) Finale Coupe du Monde Perrier, Frankrijk (TV) 4 oktober 6 oktober 13 oktober 15 oktober 17 oktober 19 oktober 26 oktober De letters (TV) houden in dat de televisie rechtstreeks aan dacht zal besteden aan dit evenement (onder voorbehoud). Zoetermeer Deze maand start Bols Benelux met een pro motionele actie rond Coe- bergh. Iedere koper van een fles Coe- bergh maakt vanaf 16 septem ber kans op een cosmeticapak- ket van het merk 'Joop!'. Zowel Coebergh als Joop! richten zich vooral op de jonge, zelfbewuste vrouwelijke consument. De kwaliteit en de uitstraling van dit internationale merk sluiten goed aan bij Coebergh. De kleur van het cosmeticapakket is afgestemd op die van Coe bergh: diep rood. De actie wordt ondersteund via hals labels, een groot aantal raam biljetten, schap- en dooskaar- ten. Bij de achterpagina: Deze foto kregen we van mevrouw C.J. Romers uit Amstelveen. Het betreft een afbeelding van één van de eerste gemotoriseerde vrachtwagens uit de jaren twintig. Achter bij de laadklep staat haar inmiddels overleden vader, Jacob Romers, die 10 mei 1921 in dienst trad bij Heineken Amsterdam. Eerst als koetsier, later werd hij chauffeur. Dat bleef hij tot zijn pensionering in 1960 U kunt de Amstel Karaoke Show de komende maand weer bij u in de buurt gaan bekijken. In de maanden september tot en met de- Café Bar Simple in De Kwakel Café De Waag in Boxtel Wapen van Willemstad in Willemstad Chivaz in Roosendaal Stadshart Eamphion in Zoetermeer NCO Club in Soesterberg Onder de Hoge Dennen in Witteveen De Verzamelaar in Nieuwveen Heineken verkoopkantoor in Groningen Wapen van Almere in Almere-Haven Tapijnkazerne in Maastricht St. Hubertus in Schimmert Chivaz in Roosendaal Kerstmarkt in Heerlen 75 jaar Heerlen Sport in Heerlen cember komt de 27 september 5 oktober 12 oktober 13 oktober 17 oktober 18 oktober 19 oktober 20 oktober 22 oktober 26 oktober 7 november 30 november 8 december 19 december 20 december

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31