Dank aan Schwietert 575 gulden voor B.H. Alles 30 Ir J.B.R. Schwietert heeft de Redactiecommissie van Vers van't Vat verlaten. Schwietert volgde in januari 1975 de heer G.H. Ulenberg op als vertegen woordiger van de technische divisie van Heineken in de Redactiecommissie. Met zijn deskundigheid van (brouw)- technieken en zijn belangstel ling voor de Heineken-aange- legenheden buiten zijn werk-gebied, stond hij borg voor een belangrijke bijdrage aan Vers van 't Vat. De Redactie commissie en de Redactie dan ken de heer Schwietert voor zijn jarenlange inzet. In Vers van 't Vat 8/91 werd bij de uitreiking van het idee van Dubbeld en Mulders vermeld dat de heer Strobos de prijs uitreikte. Daar hij op het laatste moment verhinderd was, is de prijsuitreiking gedaan door de heer S.W. Kolff, hoofd Technische Dienst in Den Bosch en voorzitter van de Plaatselijke Ideeënbuscom missie. Zoeterwoude Bob Alles, eerste medewerker Contractenadministra tie in Zoeterwoude, kreeg van de Ideeënbuscommissie 575 gulden toe gekend. Door Bobs idee is het voor taan mogelijk rekeningoverzichten van afschrijvingsleningen één keer in plaats van vier keer per jaar te maken en te versturen. Bob hierover: "De overzichten worden elk kwartaal aan gemaakt, maar slechts één keer per jaar zijn er wijzigingen op te zien. Het is daarom al eens eerder aan de orde geweest om voor deze afschrijvings leningen één keer per jaar een over zicht te maken. Dit was toen echter niet mogelijk, omdat aan ons (oude) systeem niet meer gesleuteld wordt. Door mijn idee worden de benodigde gegevens uit het systeem gehaald en daar buiten bewerkt. Daardoor is het wél mogelijk geworden om één keer per jaar een overzicht te krijgen. Het resultaat is dat de cliënt niet onnodig veel overzichten krijgt thuisgestuurd. Bovendien heeft Heineken hierdoor een besparing op de portokosten." Beloning Aanmoediging Den Bosch J. van Haren/F. Stolzenbach (Verpakken) f 75, A.J.F. de Bever/E.W.M. Teirlinck (Gistkelder) 250, G.C.W. van Loon (Brouwen) f 100, J. Perez Fernandez (Verpakken) 75, M. Venrooij (Verpakken) f 100, R.G.M. van Helmond (Verpakken) f 250, J.L.W. Adriaanse (Verpakken) 75, J. van HarenAV.H. van Roosmalen (Verpakken) 100, N. Damen (Verpakken) 150, Zoeterwoude R.F.B. Rijnbeek (Kelders) 70, L.M. Wijnands (Kelders) f 75, D.W. Ouwehand (Kwaliteitsdienst) f 100, A.J. van Erkelens (Kelders) 60, B. Hoppers (Verpakken) 60,— M.J. do Livramento (Verpakken) f 60, M. van Mierlo (Verpakken) 75, P. Zwaan (Verpakken) 75, W.J. Kroeze (Verpakken) 75, P. de Ruyter (Verpakken) f 60, D. Kuyt (Verpakken) 60,

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 30