Nederland wint landen wedstrijd CHIO Brons voor ploeg Versteegh Nigeriaanse ambassadeur op bezoek Zoeterwoude Chris Ver- steegh, HTB-procestechnoloog in Zoeterwoude, heeft met zijn succesvolle roeiploeg bij de af gelopen Wereldkampioen schappen Roeien in Wenen voor Nederland de bronzen plak behaald. Jan van Bekkum en Daan Boddeke wisten in de lichtgewicht categorie dubbel- twee als derde de eindstreep te behalen. Uiteraard werd de overwinning in Wenen door de drie heren uitbundig gevierd. Rotterdam Nederland heeft de landenwedstrijd gewonnen van het Concours Hippique International Officièl (CHIO). Dit evenement had van 15 tot en met 18 augustus plaats in het Rotterdamse Kralingse Bos. De vier Nederlandse miters Jos Lansink, Jan Tops, Albert Voom en Piet Raymakers, behaalden in de landen wedstrij d het minst aantal strafpunten. Goed voor een eervolle eerste plaats. Win naar van de Grote Prijs werd dit jaar Franke Sloothaak met zijn paard Waltzerkönig. De in Friesland geboren Duitser werd op de voet gevolgd door de Ne derlander Jos Lansink, die met Egano de tweede plaats be kleedde. Ook zaterdagmiddag wisten de Nederlandse miters prijzen in de wacht te slepen. De Audi-prijs werd gewonnen door Piet Raymakers. Tweede en derde werden Jos Lansink en Jan Tops. Heineken sponsorde het CHIO voor de 44e keer. De Dienst Re clame Service had wederom het (vergrote) 'Stroodorp' inge richt met buffetten en shops. Daarnaast stond bij de spring- De Friese Heineken paarden op het CHIO piste een gastentent. Ook Vmmona had een eigen stand op het CHIO. Tussen de wed strijden door traden voor het eerst de Friese Heineken paar den op. Met groot succes! Zoeterwoude De Nigeriaan se ambassadeur de heer I.M. Bindawa bracht 13 augustus een kennismakingsbezoek aan de Zoeterwoudse brouwerij. Hij werd begeleid door de Eer ste en Tweede secretaris van de Nigeriaanse Ambassade, de he ren Biba T. Tekune en E.O. Oka- for. De heren Coebergh (Raad van Bestuur) en De Goederen (Bedrijfsleider Zoeterwoude) waren bij het bezoek aanwezig. De heer Bindawa was zeer on der de indmk van de brouwerij en vond het bezoek interessant. Na afloop sprak hij de hoop uit nog regelmatig contact met ons bedrijf te zullen hebben. Dit in verband met de zakelijke re latie die al jaren bestaat tussen Nigeria (Nigerian Breweries Ltd.) en Heineken. Van links naar rechts de A heren Tekune, Okafar, De Goederen, Bindawa en Coebergh

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 26