Afscheid J.A. Favre Afscheid D. Buter 25 jaar F.A. Borghmans Horst In de drankenhandel in Horst vond 19 juli de af scheidsreceptie plaats van de heer f.A. Favre. Hij trad 4 janua ri 1965 in dienst als 7Up-verko- per in de regio Den Haag. Vanaf 1972 werkte hij in Limburg. Eerst als Vrumona-winkelverte- genwoordiger, later als dranken- handel- en horeca-vertegen- woordiger. Van 1981 tot de sluiting in 1989 was de heer Fa vre groepsleider van onze dran kenhandel in Roermond. Tot half 1991 was hij werkzaam voor de drankenhandel in Horst. In zijn toespraak ken schetste de heer Baade Hans Fa vre als een uiterst plezierige, jo viale collega, op wie je altijd een beroep kon doen. Zijn Haagse afkomst heeft Hans Favre nooit verloochend, maar hij is zich bijzonder thuis gaan voelen in Limburg. Verder werd duidelijk dat de heer Buter als Heerenveener even zakelijk als gevoelig kon en kan zijn. Ook de Groningen- vertegenwoordigers lieten zich tijdens de receptie niet onbe tuigd. De heer Van der Veen be nadrukte vervolgens de fijne re latie met de familie Buter, zowel op zakelijk vlak als in de persoonlijke sfeer. Na het offi ciële gedeelte volgde nog een gezellige voortzetting op het terras van het hotel. Zeegse Na een dienstver band van bijna dertig jaar nam de heer D. Buter op 2 augustus afscheid van Heineken. Hij deed dat tijdens een sfeervolle receptie in Hotel Duinoord in Zeegse. De heer Sturkenboom vertelde in zijn toespraak on dermeer over de hobby van de heer Buter: de voetbalsport. Breda Velen waren getuige van de feestelijke receptie die 16 augustus plaatshad ter ge legenheid van het 25-jarig dienstjubileum van de heer F.A. Borghmans. De heren Peters en Jennen stonden in hun toe spraak even stil bij het arbeids verleden van de jubilaris. Deze begon als chauffeur bij dran kenhandel Priem. Nu bekleedt hij dezelfde functie bij dranken handel De Baronie in Breda. Ook vertelden de twee over de opvallende wijze waarop de ju bilaris met afnemers en col lega's omgaat. Luidruchtig, maar plezierig en perfect. Voor Frans Borghmans geldt volgens de sprekers dan ook zeker "s lands beste brouwers brou wen het, 's lands beste sjouwers sjouwen het!" Frans werd extra in het zonnetje gezet door een Elvis-imitator. Verder kreeg hij ondermeer een tekening aange boden waarop hij zelf staat afge beeld tussen zijn grote idolen Elvis Presley en fohan Cruyff.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 25