Afscheid J.B.H.M.Beks Afscheid J. de Rooy Amsterdam Vergezeld van zijn vrouw en (aangetrouwde) kinderen nam de heer J.B.H.M. Beks 30 augustus afscheid van Heineken. De scheidende Di recteur Concern EFI werd ont vangen door de heren Van Schaik en Sarphati. De heer Van Schaik herinnerde in zijn speech ondermeer aan de ont wikkelingen waar de heer Beks bij betrokken is geweest. Ont wikkelingen zoals de overname van Union de Brasseries, het h- centiecontract van Whitbread en de overnamen van Murphy en Van Munching. Uit hoofde van zijn functie en als mentor en vriend heeft de heer Beks ge durende zestien jaar al zijn ta lenten aangewend ten gunste van de onderneming. Van Schaik bedankte hem dan ook persoonlijk voor zijn goede raad, zijn hulp, zijn bijlessen, maar vooral ook voor zijn loya liteit en vriendschap. Daarna nam de heer Jonker, wethouder Economische Zaken van Am sterdam, het woord. Hij be noemde de heer Beks namens de koningin tot Officier in de Orde van Oranje Nassau van wege zijn verdiensten voor Heineken en indirect voor de stad Amsterdam. Van der Tor ren ging vervolgens in op de car rière en het karakter van de heer Beks. De laatste dankte ie dereen na afloop hartelijk voor de goede samenwerking. Amsterdam "Een echte Am-, sterdammer met een open en vooral warm karakter is anders actief geworden." Dat zei de heer De Vries tijdens de af scheidsreceptie op 15 augustus van de heer J. de Rooy. Verge zeld van kinderen en kleinkin deren werd de heer De Rooy, electricien bij Heineken, ont vangen door de heer De Vries en mevrouw De Leeuw. Hoe wel de heer De Rooy pas elf jaar in dienst was, kende Heineken hem al veel langer als externe electricien van de firma HAK. Een vertrouwd gezicht voor veel medewerkers. Wat hij toen al, maar zeker ook in zijn Heineken-tijd liet zien, was een grote toewijding aan zijn werk. Geen probleem of vraag was zo vreemd of Jaap wist er wel een antwoord op of hielp zelf bij het oplossen ervan. De heer De Vries besteedde in zijn speech dan ook veel aandacht aan deze karaktertrek. Vervolgens wens ten alle collega's en oud-col lega's de heer De Rooy en zijn familie nog een goede toe komst.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 24