St. Lucia Bahamas U.S.A. Tsjaad Zaïre Cameroun Burundi/Cameroun Griekenland Martinique China Vietnam B.A.A. Brandt vertrok 11 juli als Local project Coordinator Vietnam naar Singapore. Maleisië Onze dienst verlieten Dankbetuigingen Overleden E.J. Korthals Altes is per 1 augustus uitgezonden als Deputy Director naar PT Multi Bintang Indonesië in Jakarta. De heer F.P. Bos is 20 augustus 1991 uitgezonden als HTB installation manager. De heer A. van der Wilt beëindigde 5 augustus zijn detachering als Chief Engineer bij WLBL te Vieux Fort. De heer H.P. van Zon is 19 juli uitgezonden naar C.B.L. in Nassau als General Manager. De heer F.A. Versteeg keerde terug uit Nassau en is benoemd als directeur Personeelszaken H.N.B. De heer R.L.J. Stevens lceerde 1 augustus terug uit New York, waar hij als Area Export Manager Noord Amerika bij Fleineken USA Inc. was uitgezonden. De heer E.G. Morham is 29 juli uitgezonden naar van Munching en Co. Inc., in de functie van Assistant to the National Sales Manager. De heer H. Otter is 5 augustus ver trokken als Directeur Technique/ Chef de Production B.d.L. in Moundou. De heer E.C.P. Strijp is teruggekeerd uit Kinshasa. Hij was daar voor zes maanden gedetacheerd als Assistant Marketing. De heer M.H. van Deursen is retour uit Douala, waar hij de heer R.H. Siwalette verving tijdens diens verlof. De heer G.J. van Aalst is terug uit Gitega, Burundi en is vervolgens gedetacheerd in Douala, Cameroun als tijdelijke vervanger van de heer Siwalette. De heer C.D.M. Koopmans is terug gekomen uit Griekenland om de heer P.H.A. Hamers op te volgen als RTM Afrika. De heer P.A.H. Bleijs is als Chef de Fabrication a.i. gedetacheerd in Brasserie Lorraine S.A. in Lamentin. De heer A.J. Bracke is op 15 juli vertrokken naar Sjanghai voor een detachering als Electrical Instructor. De heer Cremer vertrok op 11 au gustus voor een detachering als General Manager a.i. Naar Guiness Anchor Berhad in Petaling Jaya vertrokken achtereen volgens A. Bots als HTB Process Lead Engineer, A. Filé als HTB Senior Electrical Engineer en R. Kolkman als HTB Technologist. (Na drie of meer jaar) L.T. Haasjes (Arbeidszaken) Mw. C.Th. Noort-Fokkema (Kan tin e/Pan tri es) Mw. G. Gales (Adm. PZ) H. Emmen (Centr. Bureau Techn. Documentatie) PR. Mars (EPI Adm. HTB) Mw. S.E.M. Geerts-Thomassen (Reis bureau Zoeterwoude) Mw. E.M. Weteringe (Secr. corres pondentie) C.H. Bardelmeijer (Adm. Export RJCr) Hierbij wil ik iedereen bedanken voor de belangstelling en hartelijkheid die ik kreeg tijdens mij receptie ter ere van mijn 25-jarig dienstjubileum. fos Leuse Hartelijk bedankt voor de belangstelling en het pakket en couvert met inhoud dat wij mochten ontvangen voor ons 50-ja- rig huwelijksfeest. Namens vrouw, kinderen en kleinkinderen, J.P. Dahlhaus Hierbij wil ik, mede namens mijn echtgenote, de directie van Heineken bedanken voor het bloem stuk en het drankenpakket, ontvan gen ter gelegenheid van ons 40-jarig huwelijk. Tevens dank aan me vrouw Van Kooten voor haar bemid deling. V.P. van der Voort Langs deze weg bedank ik, mede namens mijn vrouw, de directie voor het prachtige boeket, de heerlijke drankjes en de royaal gevulde enve lop ter gelegenheid van ons 50-jarig huwelijk. Het is heerlijk dat er, na dat ik jaren al niet meer werk, nog steeds aan ons gedacht wordt. Veel dank aan mevrouw Van Kooten voor haar goede zorgen. J. Versteeg Langs deze weg wil ik graag, mede namens mijn vrouw, de directie be danken voor het drankenpakket en de prachtige bloemen ter gelegen heid van ons 40-jarig huwelijksfeest. Fam. S. Oorbeek Zowel de maand juni als juli had voor ons een feestelijk tintje. In de maand juni waren we 55 jaar ge trouwd en in de maand juli mocht schrijver dezes de leeftijd van 80 jaar bereiken. Beide evenementen hebben wij in betrekkelijke kleine kring zeer gezellig en feestelijk ge vierd. Wij mochten van de brouwerij in juni een fraai bloemstuk ontvan gen en in juli werd ons een dorstles- send drankenpakket aangeboden. Deze belangstelling, gepaard gaande met feestelijke geschenken, wordt door ons hooglijk gewaardeerd. On ze hartelijke dank! J. Schermelé en echtgenote Langs deze weg wil ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, de directie en allen die aanwezig waren bedan ken voor de vele bloemen, cadeaus, toespraak en goede wensen, die ik op mijn afscheidsreceptie mocht ontvangen. Theo van Alebeek De zeer grote belangstelling bij mijn afscheidsreceptie hebben deze ge beurtenis tot een feest gemaakt, waar mijn vrouw en ik nog menig maal met genoegen aan zullen te rugdenken. Wij danken van ganser harte allen die in enigerlei vorm daaraan hebben meegewerkt. P.J.C. Tops Hierbij wil ik dankzeggen voor de grote belangstelling van de zijde van Heineken voor de begrafenis van mijn man, Jacobus Pijpers op 27 au gustus jongstleden. Mw. G. Zoetemelk-Weers Op 8 augustus is de heer C.H.W. d'Artillac Brill (81) overleden. Hij trad in dienst bij Heineken op 1 no vember 1960 en is met pensioen ge gaan per 1 juni 1975. Op 22 augustus overleed de heer J. Pijpers (71). In dienst getreden op 15 mei 1947 en met pensioen gegaan op 1 april 1985.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 23