Huwelijken Den Bosch Zoeterwoude Horecagebieden Amsterdam Geboorten Zoeterwoude Den Bosch Horecagebieden Proseco Geslaagd Zoeterwoude Voor het praktijkdiploma Boekhouden: mw. A. v.d. Berg (C.S.A.) Amsterdam Rotterdam Buitenland Trinidad Indonesië J.L.F. van Tooren (Technische Dienst) met mw. H. v.d. Wetering Mw. M.P. den Outer (Centrale Contracten Horeca) met A. Roodakker Mw. A.P. v.d. Linden (Marketing) met G.Schot F.A. Schuchmann (Apphcatie Ontwikkehng met mw. C. de Clerck Mw. C.J. Bedijn (Horeca Adviesdiensten) met E.A. Souverijn (Pl. Administratie) Mw. M.H.A. Scholtes (Pl. Administratie) met M. ten Hoopen H.H.F. Jansen (Juridische Zaken) met mw. S.Y. Posma Mw. J.M. van Eist (Secr. Correspondentie) met R. Riem Mw. E.J. Zwaan (Secr. Correspondentie) met T. Woudenberg M.J. Otten (Water en Milieu) met mw. T.M. Kraus M.M. Kruijt (Rotterdam) met mw. E. Verhei) C. Mussies (Verkoop Den Haag) met mw. K.H. Mullink W.E. Jacobs (Adm. Noord-Holland) met mw. A.M. Bommer H.V.C.M. Andrioli (H.T.D.) met mw. J.S. de Block Mw. A.J.H. Zijlstra (Verk. binnen dienst GRJFRJDR) met S. Weiland H. Nijhof (Drankenhandel Den Bosch) met mw. S. Visser P.J.M. v.d. Ven (H.T.D.) met A.C. van Hal W. de Roo (Vrachtauto's Den Bosch) met mw. A.M. Hooijdonk J.C.H. Nijpels (brouwerij De Ridder) met mw. N.C.H. Voorjans C. Nieveen (Distribution en Logistics) met R. Mud Manon, d.v. W.G. v.d. Draaij (Kelders pl. 3) Marlijn, d.v. G.H. Dros (Kelder pl. 1) Rosanne, d.v. J. Hazenoot (Ploeg 2, Col. 5) Hulya, d.v. K. Ibisdayi (Ploeg 1, Col. 3) Isabelle, d.v. C.W. Oppelaar (Magazijn en Int. Transport) Cristian R., z.v. R. Smits (Kelders ploeg 5) Juliette L., d.v. PM. Broersen (Marketing) Jan Willem F, z.v. J. Lozie (Informatiemanagement Horeca) Stefan, z.v. P.B. v.d. Marei (F.S.Z.) Jasminka, d.v. C.C.R.A. Hengeveld (Postkamer) Floortje M., d.v. P.M. v.d. Klauw (Centr. Kwaliteitscontrole) Daniel B., z.v. mw. C.A. Pantophlet- van Weeren (Doe. Centrum/Waren wetten) Linda, d.v. P.W. v.d. Eyk (Econ. Zaken PZ) Barbara en Rosabe, d.v. B. Hirdes (Functieclassificatie) Maarten M., z.v. P. in 't Hout (Informatie/Automatisering) Lisanne G., d.v. mw. I.P. van der Horst-Feenstra (Juridische Zaken) Linda, d.v. H.G.J. Weiten (Proces Research) Pieter T. en Ilse J., z. en d. v. G. van Duijn (Proeffabriek) Tristan L., z.v. L.J.A.F. Hopstaken (Personeelsdienst) Maxime, d.v. W.C.R. Mogot (Verpakken) Remy, z.v. mw. N. v.d. Graaf-Schop (Adm. Dordrecht) Karin, d.v. N.J.G. de Jong (Adm. Hoofddorp) Melissa en Linsey, d.v. P.R. Komen (H.T.D.) Leonore E., d.v. R.L.J. Stevens (Brouwerij De Ridder) Laura G., d.v. J.A.G.M. Liebregts (Drh. Eindhoven) Kevin, z.v. G.W.M. Jager (Brouwerij De Ridder) Anneloes C., d.v. J.J. Henderiks (Nuth) Bart P., z.v. P.B. Goedhart Sandrine, d.v. R.D. Kooper Laszlo O., z.v. T.J. Bussink Voor basisopleiding GO-A bibliotheken: mw. J.M. Bontje-de Blanken (Doe. Centmm) Voor HEAO-BE: H.A. Das (Pl. Adm.) Voor AMBI HE.l: L.C.M. Hoogenboom (Purch. Support en Systeembeheer) Voor AMBI HS-1: H. de Jong Informatisering HNB) en H.R.M. Kolpa (P.D.I.) Voor HEAO CE: A.J. Koudstaal (Reclame Artikelen) Voor Assistent Inkoper: mw. J.M. Molenaar (Reclame Artikelen) Voor AMBI Diploma: E.G.M. van den Oord (Proj. Management) Voor NGPR-A: mw. L.P van Overvest-Geenen (Juridische Zaken) Voor AMBI HE.l: E.C.W. Prins (Pl. Adm.) Voor het praktijkdiploma Boekhouden: J. Veenstra (C.D.A.) Voor basis Marketing: J.A.F. Beerens en R.K.J. de Bruin (Beiden Doe. en Bibhotheek) Voor AMBI HS-1: mw. E.C.M. Lob- Ozephius (Operationele Ondersteuning) De heer K.M. Plaugmann keerde 17 augustus terug uit Port of Spain, waarnaar hij was uitgezonden als General Manager NBC. De heer J.J. Taal keerde op 26 augustus terug uit Jakarta. Hij was daar gedetacheerd als Technological Controller a.i. De heer A.H.J. Centen werd per 1 augustus uitgezonden als Technological Controller bij PT Multi Bintang Indonesië. De heer

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 22