Horecagebied Brabant in "w Veel andere brouwerijen hebben alleen in Noord- Brabant een vestiging en willen daar ook nadrukkelijk in de markt aanwezig zijn. Daarom vergt het extra energie van de medewerkers van horecagebied Brabant om Heineken in deze provincie aan de man te brengen. Sinds januari 1991 zijn de drie horecagebieden Zeeland/West- Brabant, Midden-Brabant en Rotterdam vervangen door twee horecagebieden: Brabant en Rotterdam/Zeeland. Hoofd ho recagebied Brabant, Hans Olt- hoff: "Door de samenvoeging van West- en Oost-Brabant is ons hoofdverkoopkantoor nu in Den Bosch gevestigd, in plaats van in Breda. Het voor deel daarvan is, dat we onze klanten in een brouwerij-om- geving kunnen ontvangen. En we zien nu ook wat de andere afdelingen doen, waardoor we meer deel uitmaken van de brouwerij." Ook decentraal "Den Bosch is het verkoopkan toor van waamit de meeste al gemene administratie en coör dinatie wordt gedaan. Daar zit dan ook de Verkoopbinnen dienst, de Fabrikantenadmini stratie, Hoofd Horecagebied Hans Olthoff en zijn secretares se Corry Quirijns, Hoofd Plan ning Control Loek Werring, Juridisch medewerker Guil- laume van Kampen en ver koopleider Den Bosch en om streken Jaap Matthijsen met vijf vertegenwoordigers. In de buurt van de Bossche brouwerij is tevens een van onze drie drankenhandels gevestigd, na- Het management-team met voor van links naai rechts: Hans Jennen, Michel de Goey, Ad van Dorst en Hans Olthoff. Achter van links naai lechts: Jaap Matthijsen, Loek Weiring en Huub Maas

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 20