Heineken Night of Een groot aantal wereldberoemde artiesten is gecontracteerd voor de eerste Heineken Night of the Proms. Het Rotterdamse Ahoy staat op zondag 27 oktober in het teken daarvan. Vers van 't Vat heeft tweehonderd kaartjes gekregen. We verloten die onder onze lezers. haar kwalitatieve uitstraling. Senior Brandmanager Heine- ken, Marijke Horensma: "Wij waren al langer op zoek naar een groot en sprankelend cul tureel evenement, naast onze inmiddels bekende sportspon soring. Wij zijn blij dat we onze naam nu kunnen verbinden aan dit bijzondere muziekeve nement. Het bijzondere van de Heineken Night of the Proms is dat verschillende muziekstijlen samensmelten tot één adembe nemend geheel. Dat kan alleen met de beste artiesten, die ech te muziek maken. Die met an dere woorden de essentie van muziek vertolken. Kortom een concert dat even echt en au thentiek is als Heineken bier, bier zoals bier bedoeld is." Ze voegt eraan toe dat beelden van de Heineken Night of the Proms (na 27 oktober, dus niet rechtstreeks) zullen worden uitgezonden via RTL 4. Kaartjes De afdeling Marketing heeft tweehonderd kaartjes beschik baar gesteld voor de lezers van Vers van 't Vat. Honderd col lega's kunnen we verrassen met elk twee kaartjes. Om mee te dingen moet u het volgende doen: Stuur een kaartje naar de redac tie van Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne postverzending naar kamer 2.339 en vermeldt daarop uw naam, personeels- nummer, afdeling en vestiging. Geef bovendien antwoord op de volgende drie vragen: 1) Wie scoorde een wereldhit met 'Streetlife'l a Christopher Cross b Beverley Craven c Randy Crawford 2) Wie dirigeert II Novecentol a Roger Hodgson b Daniel Blumenthal c Robert Groslot 3) Van welke band is Steve Harley de zanger a Deep Purple b Led Zeppelin c Cockney Rebel Uw inzending moet op 18 okto ber binnen zijn. Wat gaat er gebeuren? Tijdens de Heineken Night of the Proms ontmoeten klassiek en pop elkaar. Begeleid door II No- vecento, het Orkest van de 20- ste Eeuw, zullen Randy Craw ford, Beverly Craven, Steve Harley, Roger Hodgson, Christopher Cross en pianist Daniel Blumenthal optreden. Blumenthal brengt 'I got rythmn' van Gershwin en 'La Grande Tarantelle' van Gott- schalk. De popvedetten bren gen hun grootste hits ten ge hore. II Novecento staat onder leiding van dirigent Robert Groslot. Het zal zorgen voor de uitvoering van onvervalste Night of the Proms-stukken als de Radetzky Mars en Green- sleeves. Kwaliteit Heineken verbindt haar naam aan deze Night of the Proms, omdat het uitstekend past bij Randy Crawford Roger Hodgson zingt tijdens de Heineken Night of the Proms enkele bekende songs van de formatie Supertramp

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 16