Wieckse Witte naar Frankrijk Jonge Bols wint Proost-trofee 1990 Bestelwagen voor drankenhandel Maastricht Vorige maand zijn de eerste 168 fusten Wieck se Witte naar Frankrijk geëx porteerd. Dit witbier van brou werij De Ridder zal onder de naam Yseult, bière blanche in de drie Franse steden Montpel- lier, Angers en Toulouse op tap worden verkocht. Het gaat daarbij om een proef van een aantal maanden op tien a vijf tien tappunten in eerder ge noemde steden. Yseult wordt geïmporteerd en nationaal ge promoot door Heineken-doch- ter Franjaise de Brasserie in Frankrijk. Als de proef aanslaat, zal Yseult ook in andere Franse steden op tap worden verkocht. maakt tijdens de Nationale Slij tersdag. Slijters konden tijdens zes regionale bijeenkomsten hun voorkeur voor de beste (her-)introductie kenbaar ma ken. Dit leidde uiteindelijk tot de overwinning van Jonge Bols Graanjenever. Bols Benelux stond behalve met Jonge Bols ook met Bokma en Joseph Guy genomineerd. Jan La Grouw, algemeen direc teur van Bols Benelux, bedank te in Ede de slijters voor hun vertrouwen in het nieuwe be leid dat Bols Benelux vorig jaar voor het eerste voerdeHij doel de hiermee op de verjonging en het hoger op de markt plaatsen van Nederlands gedistilleerd. Bols Benelux heeft met haar be leid de spits afgebeten om het binnenlands gedistilleerd, met name jonge jenever, een jonger imago te geven. Een toast op het eerste export transport. Met van links naar rechts Wim van Wijk (brouwmeester van De Ridder), de Franse chauffeur van het exportbedrijf Nowicky, Joost Kersen (hoofd Technische Dienst en Expeditie van De Ridder) en Fons Moonen (algemeen verkoopleider van De Ridder). In de vrachtwagen zit Rob Nelissen (chauffeur van De Ridder) Zoetermeer Jonge Bols Graanjenever heeft de Actie Proost-trofee 1990 gewonnen voor de beste (her-)introductie van gedistilleerde dranken in het afgelopen jaar. De uitslag werd 10 juni in Ede bekend ge- Groningen Afgelopen maand kreeg het wagenpark van drankenhandel Groningen er een nieuwe aanwinst bij: een Buckler-bestelwagen. John Val- kenet, directeur Verkoop be stelwagens van DAF Nederland B.V. overhandigde 6 juni de sleutels aan Gerlof Venema (op de foto rechts), groepsleider Expeditie van Drankenhandel Groningen. De nieuwe wagen wordt behalve voor de normale bestellingen ook voor de servi ce-ritten ingezet. fan La Grouw ontvangt de trofee uit handen van zangeres Sandra Reemer

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 7