Nieuw: alcoholvrij Amstel Malt Jm Mm ■sa Naast Buckler brengt ons bedrijf nu ook een tweede alcoholvrij produkt op de markt: Amstel Malt. Een nieuw bier dat in Den Bosch zal worden gebrouwen. Amstel Malt wordt half september op de Nederlandse markt gebracht. est.' -ISTEl MALT J §Hi De alcoholvrije markt blijft groeien. Harder dan iedereen had durven hopen. Alcoholvrij bier is ook duidelijk meer dan zomaar een biertje zonder alco hol. En dat blijkt uit de cijfers van 1990: een totale afzet van meer dan 11 miljoen kratten. ;COHÖP^ a •1+ f" .j. ^OL\tó H Met de groeiende markt, is er ook groeiende behoefte aan verschillende soorten alcohol vrij bier. Vandaar dat ons bedrijf geruime tijd geleden heeft be sloten naast het vernieuwde Buckler ook een alcoholvrij Amstel Malt op de markt te brengen. Henk Rollingswier, brand- manager Amstel hierover: "Met het nieuwe Buckler en Amstel Malt heeft Heineken Neder land twee alcoholvrije, echte bieren in de markt. Buckler is van internationale allure, ter wijl Amstel Malt typisch Hol lands is en goed binnen de Amstel-familie past. Amstel kent al 1870 van Amstel, Amstel Light, Amstel Gold, Amstel Oud Bruin en Amstel Bockbier. Amstel Malt is daar bij een logisch vervolg. Het toe gevoegde woord 'Malt' is een afgeleide van 'mout', de basis grondstof van bier", verklaart Henk Rollingswier. "Ook voor Amstel Malt maken we gebruik van de vernieuwde brouwwijze, die tot de nieuwe Buckler heeft geleid. Daarbij wordt pas na de vergisting het alcoholpercentage terugge bracht. Er is echter wel een groot verschil in smaak tussen beide bieren. Buckler is mild en harmonieus. Amstel Malt is zacht van smaak en hoppig van karakter. Het is daarmee een echt lid van de Amstel familie." In een volgend nummer gaan we uitgebreid in op de intro ductie-campagne rond dit nieu we alcoholvrije bier.

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 4