wedstrijd agenda Win kaarten voor Amsterdam 716 toernooi Agenda Amstel Karaoke Show De succesvolle Buckler wielerploeg doet de in de maand augustus mee aan de volgende wedstrijden: 3-8 augustus Ronde van Burgos, Spanje 4 augustus Wincanton Classic, Engeland 10 augustus San Sebastian San Sebastian, Spanje 12 augustus Grote Prijs van Plouay, Frankrijk 12-17 augustus Ronde van Nederland(TV)* 18 augustus Kampioenschap van Zürich, Zwitserland 21 augustus Druivenkoers van Overijse, België 21 augustus Veenendaal Veenendaal, Nederland 25 augustus Wereldkampioenschappen, Duitsland (TV) *De letters TV houden in dat de Nederlandse televisie recht streeks aandacht zal besteden aan dit evenement (onder voorbe houd). 31 Amsterdam Lezers van Vers van 't Vat kunnen meedoen aan een verloting van kaartjes voor het Amsterdam 716 toernooi. Speciaal voor hen heeft de af deling Marketing 50 kaarten (twee per persoon) voor de ere tribune gereserveerd. Het toer nooi heeft plaats op vrijdag 9 en zondag 11 augustus in het Olympisch Stadion in Amster dam. Wie daar gratis bij wil zijn, moet vóór 6 augustus aanstaan de een (brief)kaart insturen naar redactie Vers van 't Vat, postbus 530, 2380 BD in Zoeterwoude of via de interne postverzen ding naar kamer 2.339. Vergeet daarbij niet uw naam, adres, persoonsnummer en de vesti ging waar u werkt te vermel den. Per deelnemer kan maar één kaart worden ingestuurd. Kaarten zonder persoonsnum mer doen niet mee aan de ver loting. De 25 winnaars krijgen automatisch twee kaarten thuisgestuurd. Bij de achterpagina: De Commerciële Staf van de voormalige Brouwerij in Rotterdam in 1941 U kunt de Amstel Karaoke Show de komende maanden weer bij u in de buurt gaan bekijken. In de maanden augustus en septem ber komt de Karaoke Show in: 1 augustus 2 augustus 13 augustus 18 augustus 21 augustus 23-25 augustus 4 september 6 september 7 september 13 september 20 september 27 september Passage Bar in Volendam Camping Midden Veluwe in Harskamp Feestweek in Holten Café de Praam in Aalsmeer Studenten Vereniging R.V.S.V. in Rotterdam Amstel Zeilrace in Medemblik 1' Aubergiste in Roermond De Huifkar in Sliedrecht Café Cherry Bodega Sheresta in Weesp Café St. Michael in Thorn (Limburg) Café Bommel in Zeist Café Bar Simple in De Kwakel

Vers van 't Vat | 1991 | | pagina 31